Nočník

zobrazeno 1129×

Vložil(a): Cherrynka, 22. 4. 2018 10.30

Ahoj, vím že už to tady kdysi bylo... Ale jak naučit dítě na nočník? Koupila jsem ten hrací, když se vyčůrá, takovou tu židličku, ale on tam nechce. Když ho tam posadím, brečí, fakt nevím jak na to. Říkám mu "eee" nebo "čurů", ale nic nepomáhá. Je mu 16 měsíců, snažím se o to měsíc, ale on prostě nechce

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 8. 5. 2018, 16.41

nejak skoro zacinas na to aby si uz stresovala. zbytocne mu tym vytvaras negativny vztah k nocniku a ked uz bude mat na to vek tak potim budes mat realny problem. v jeho veku moze skusat ale s lahkostou a hrou

Zuzka Čtvrtečková, 27. 4. 2018, 22.40

Prvního syna jsem začala dávat v devíti měsících, celkem rychle zjistil, o co jde, ale pak měl měsíc zásek, tak jsem nechala být a v roce a půl byl bez plen. Druhý syn začal později a bez záseku, takže ve dvaceti měsících jsme pleny odbourali. Já bych ho do ničeho nenutila, a dala mu pauzu. A teď, když je léto (oficielně teda jaro), není problém ho převléknout, když se stane nehoda. Třeba pro ty kluky je hrozně zajímavý čůrat venku A ještě jeden tip, našim klukům se moc líbil tento obrázek z Dášeňky a pomohl jim k pochopení.

Gabill, 26. 4. 2018, 20.41

Myslím, že v 16 mesiacoch je zbytočne skoro, zvlášť u chlapca. Dajte si pauzu a skúste neskôr znovu. My sme skúšali aj dávať "cikať" obľúbeného macka.

darzanka, 24. 4. 2018, 14.47

Dokud nebude chtit sam,tak ho nedonutis,jeste k tomu bude mit odpor. Dcera zacala chodit na nocni ve dvou a ctvrt. A ted po trech meaicich porad potrebuje plinu na noc i na bobek. Kdyz ji nutim udelat ho na zachod nebo do nocniku,tak je z toho uplne nepricetna a stejne ho neudela..musej na to proste prijit sami

Lenča Pešková, 23. 4. 2018, 22.41

nech to na nem a mas po praci🙂 ty v klidu, dite taky🙂 co vic si prat🙂

NiFee

NiFee, 23. 4. 2018, 14.05

Moja ho tiež nechcela vlaste žiaden nechcela ona iba na wc ...tiež musel ju tam davat muž lebo somnou nechcela a ona tiež plakala zacala chodit ked mala cca 20 mesiacov dovtedy rev tak som ju nenutila...teraz ma 2 roky a plienku iba na noc

jancaan, 23. 4. 2018, 12.05

Je zbytečné to uspěchat a nutit ho. U nás jsem nechávala synův nočník v pokoji, aby ho stále viděl, povídali jsme si často k čemu je. Ze začátku nočník sloužil jako klobouk, jako autíčko, prostě dělal s ním syn blbosti a pak jednoho dne se tam sám vyčůral a měl z toho obrovskou radost:-) 16 měsíců je myslím brzo nutit ho na nočník.. Některým dětem to prostě chvíli trvá, než pochopí, k čemu to je.

Čertice, 23. 4. 2018, 11.06

Martínek má 22měsíců a nočník vůbec nehrozí obě starší děti v 18 měsících byly bez plen, ale Martínek ho naprosto odmítá kakat chodí za kytku a když jsem ho chytila a posadila na nočník, tak se z toho 3dny nemohl vykakat tak ještě počkám neznám žádného 15ti letého zdravého kluka s plenou

Mygara

Mygara, 23. 4. 2018, 9.32

myslím si, že je na to ještě malý a čím víc budeš tlačit na pilu, tím více se on sám zasekne

Cherrynka, 23. 4. 2018, 10.04

Už jsem to nechala plavat zkusím později

Petra Schoberová, 23. 4. 2018, 8.21

U nás to byl taky boj pak sem to vzdala a jednoho dne se více méně rozhodl sam

Cherrynka, 23. 4. 2018, 10.04

Taky budu čekat na zázrak

Petra Schoberová, 24. 4. 2018, 6.32

přijde

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů