nevolnosti

zobrazeno 117×

Vložil(a): Kajka Janikova, 9. 4. 2024 11.37

holky, jak zvládáte těhotenství? pro mě to teda nejhezčí období není. jsem přecitlivělá, mám chutě a ted mi začaly i nevolnosti a dost se to stupnuje ... sotva vylezu z domu, tak už hledám,kde se schovat :/ každá cesta do obchodu nebo se psem je pro mě dobrodružstvím :)) a ted jak začala vedra, tak cítím i divný tlak..mate to podobně nebo jsem hypochondr?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

gab.chocholouch2, 17. 4. 2024, 20.59

ahojky:) to se mi dobře čte, už jsem si myslela,ž jsem v tom sama. kamarádky kolem mě co čekají kluky, tak jsou uplně v klidu a fit

Sofinaa, 20. 4. 2024, 17.30

že by to bylo těma holkama? čekám druhou a těhotensví mám stejné ... nebyt xonvea tabletek, tak jsem nepoužitelná. ty jsem u te první neměla

Luisaa, 24. 4. 2024, 12.06

a co to je za tabletky, nějaké zázvorové? protože ty bonbony atd mi nepomáhají

Sofinaa, 28. 4. 2024, 17.39

ne to jsou normálně léky na předpis a přímo pro těhotné na nevolnosti já bych bez nich nemohla fungovat, u první jsem musela na rizikáč. bylo mi zle celý den

V007A, 10. 4. 2024, 6.48

Každé období jednou přejde 🙂 i když mi nebylo dobře, tak jsem měla těhotenství ráda. Srovnejte si to v hlavě. Užívejte si.

Jirinecka77, 9. 4. 2024, 21.00

Musím říct, že začátek pro mě byl hodně podobný, raději jsem moc nikam nechodila. Ani jsem na nějaké větší procházky neměla sílu, max. nakoupit do obchodu a zase domů. Říkala jsem to svojí doktorce na kontrole o těch nevolnostech, tak mi předepsala Xonveu a hodně mi pomohla. Zkusila bych si o ni taky říct, určitě ti pomůže a bude ti líp.

Betynka3, 14. 4. 2024, 22.07

Taky jsem ji užívala, bez ní bych to asi nedala. Pořád jsem zrvacela z toho, jak se mi obracel žaludek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů