Nedostupné sirupy s ibuprofenem

zobrazeno 567×

Vložil(a): Eliška Kozlova, 12. 12. 2022 21.56

Děti už zase chrchlaji, smrkaji, bolí je hlavička ... Šla jsem po klasice a ouha, Nurofen sirup není a prý do poloviny března nebude. Vzala jsem teda 200 tablety (nejmladšímu už je 6), sice používám jen v nutných případech, ale jako první pomoc na bolest ucha spolu se zábalem pomáhá Nurofen nejlíp. No, pofrcime zábaly, čaje ... , a když bude hůř tak dětský lékař, jenomže co on buď Paracetamol nebo ATB. Co vy a výpadek? A prosím praktické typy, nadávání na vládu, neschopné lidi atp. je plný internet :-( Případně, byl jste někdo v lékárně v zahraničí?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

dasza, 18. 12. 2022, 19.35

V životě bych to deckam nedala...a nikdy nedám.. kašel přejde..stačí cibule česnek.horecka je náš kamarád, a nechávám ji ať se tělo s tím popere...chemii nedavame

Zdeňka S., 18. 12. 2022, 16.19

U nás taky není, sehnala jsem jen nurofen tablety a čipky, ale až v nekolikáté lékárně..

Fuga

Fuga, 18. 12. 2022, 6.32

osobní zkušenost to není, ale maminky objednávají nurofen sirup v polsku a je tam i levnější, normálně z lékárny

Maky.14@seznam.cz, 17. 12. 2022, 13.56

Děti už si snad teploty vybraly, ale v lahvičce jen poslední dávka sirupu, kdyby náhodou. Po dlouhém hledání jsme nakonec objednali z Polska. Léky se snažím tlumit až když už to jinak nejde, tak ať máme do zásoby.... na dodání od vlády moc nespoléhám.

Adrianita, 16. 12. 2022, 9.57

Nakonec prý přijde nějaká dávka do Vánoc. My ty Nurofeny taky nepoužíváme. Kdyby bylo nejhůř, máme nějaké čípky. Děti měli jen zvýšenou teplotu, tu nesrážíme. Když pobolívají ouška, máme líh do uší, kdy stačí pár kapek.

Katka

Katka, 14. 12. 2022, 11.52

Ibuprofen mě nechává v klidu. Teplotu nesrážíme a moje děti ani netuší, že jsou nějaké léky na bolest. Hlava syna bolí často, protože je citlivý na počasí, to už by měl solidní závislost. Dávám jen byliny, schusslerovi soli a nebo je pošlu spát. Na ucho zabírá i paralen. Mě bude trápit až v lékárně nebude Letrox nebo Euthyrox, protože bez toho po 14 dnech umřu a náhrada ani byliny tento hormon nenahradí.

Eliška Kozlova, 14. 12. 2022, 18.03

Já si taky říkám, že jsme si až moc zvykli dávat na každou blbost prášek. Mě se to teda taky nelíbí a spíš hledám alternativy, nejvíc dávám Priznivovy zábaly, skoro na všechno . Ale teď straší z celkovým úbytkem léků, to ještě bude zajímavý, u nás teda nejstarší má Simbicort na astma, jinak nic nepotřebujeme...

Katka

Katka, 14. 12. 2022, 19.33

Já jsem třeba nikdy nedávala ibuprofen sirup ani na růst zubů. A nevšimla jsem si, že by děti nějak umíraly bolestí. Dnes čtu v diskusích, že ho maminky dávají i preventivně, kdyby náhodou něco. A pak to pokračuje srážením teploty 37,1, aby náhodou nebyly febrilni křeče, dávka kovid vakcíny a z dítěte je invalida už na základce.

jancaan, 13. 12. 2022, 11.52

Je to smutné.. Asi před měsícem jsem si myslela naivně, že objednám pro nemocné dítě Nurofen sirup i třeba z různého koutu republiky a nic.. v lékárně pouze prodali nějakou variantu ibuprofen sirupu pro děti. Jen doufat, že dítě nebude moc nemocné a brzy budou léky zase k dispozici.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů