Narozeniny
Vložil(a): klarike1, 4. 7. 2016 21.33
Maminky, zajímalo by mne, jak slavíte narozeniny? Tedy myslím konkrétně Vaše narozeniny, ne manželovy, ani od dětí. Ty moje se blíží a při představě, že budu zase dva dny a dvě noci v kuchyni, abych připravila rodinnou oslavu kvůli sobě, je mi z toho zle. Pro manžela, dítě a kohokoliv jiného to ráda a bez řečí připravím, ale kvůli sobě?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 5. 12. 2017, 7.42
já je také moc nechci slavit, ale beru to jako setkání s rodinou, takže jsem také v kuchyni
Fuga, 9. 12. 2016, 12.33
u nás je to podobné, ale berte to tak, že jde o rodinné setkání a ne primárně o oslavu Vašich narozenin
Sandra a Pepa, 21. 7. 2016, 22.59
My slavime jak partnerovy tak moje. ty me se blizi, a jelikoz jsem letni tak vzdy poradame nejakou grill party. sejde se cela parta pratel a rodiny
klarike1, 9. 7. 2016, 8.40
Jen by mne zajímalo, jestli narozeniny našich drahých poloviček také zůstávají tak opomenuty (v případě, že je tedy neslavíte dohromady, jak tady někdo psal) U nás jsou to tedy pro manžela podobné ovace jako pro dcerku. Když jsem zakládala tuto diskuzi, měla jsem před narozeninami. Teď už je po nich. Manželovi jsem řekla, že je slavit vůbec nechci a světe div se, poprvé v životě mi připravil pěkný večer a říkal, když to tedy slavit nechci, alespoň něco nachystal na večer
KerhartovaK, 9. 7. 2016, 7.00
Abych pravdu řekla, tak ja to moc neresim. Pro dcerku to planuju 3 měsíce dopředu, ale pro sebe vlastně vůbec. Většinou to v soukromí oslavime s přítelem a pak na etapy v rodině, takže si s tím dávají práci vlastně ti, ke kterym jedeme
Zuzka Čtvrtečková, 7. 7. 2016, 11.59
Nijak. Naposledy jsem slavila 20 pak jedny jsem měla těsně po porodu,druhé těsně před... a ty zbylé ani nevím. Asi si počkám na 30