Marihuana

zobrazeno 1869×

Vložil(a): Kama, 9. 1. 2018 16.15

Ahoj maminky, jen čistě ze zvědavosti... dáte si někdy trávu? Co si o tom jinak myslíte? ☺

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 31. 10. 2021, 10.20

Prostě se naučte nekouřit. A když už jó budete potřebovat, tak se zkuste podívat, jestli by náhodou http://www.va-pax.cz/paxvaporizery/pax3/ Pax 3 nebyl pro vás alternativním řešením. Já jsem na vapování přešla v létě a nemůžu si to vynachválit. Opravdu jsem razantně potlačila frekvenci a jsem na sebe pyšná. Už jen nějak přežít covid zimu.

Martin Doležel, 16. 6. 2021, 12.17

Hih no já už mám s marihuanou své zkušenosti, takže nic moc nového,ale určitě nebylo ideální..když jsem kouřil jointy nebo ze skla, tak jsem teda hodně kašlal a měl docela problémy s plíci..dnes už jenom z vapíku, nebo tu a tam s kámoši z vodní dýmky, tedy bongu- https://www.kurackyraj.cz/bongy/

AdrianaB, 18. 1. 2018, 14.35

Když jsem byla mladší tak jsem to samozřejmě zkoušela a kouřila častěji než teď. Přítel vapuje, má na to takovou speciální mašinu od vapour dva, takže to nebalí do papírku nic. Nejčastěji to má na tabák ale někdy výjimečně tam nasype i trávu a to si sním dám. Máme to jako takové okoření i našeho intimního života. Někdy si dáme skleničku vína a někdy to. Neodsuzuji to když to není v nějaké velké míře a má to na člověka neblahý vliv.

skřítek, 12. 1. 2018, 21.43

Dost ošemetné téma. Ten kdo je tomu nakloněný, to tu určitě nebude hlásit a ty co to odsuzují, se rozhodně hlasitě projeví. Můj postoj je momentálně neutrální. V mém věku už jsem spíš zastáncem lékařského a kosmetického využití, v minulosti jsem měla k téhle rostlince rozhodně pozitivní postoj i pokud jde o kouření. Ale jak s tím jednou přistihnu svoje dítě, bude zle....!!!

vendy.z, 11. 1. 2018, 19.49

Kdysi dávno...nic si nemyslím. Nehulit dlohodobě, to je jediné ))) Pokud jde o rakovinu, hulit pravidelně v malých dávkách ....

editak, 11. 1. 2018, 15.03

nezkusila, nezkouším a nebudu zkoušet ...doufám, že ani moje děti ne...

dadinkamaminka, 10. 1. 2018, 19.52

Kourila jsem par let Ted uz ne a mozna i diky tomu mam ted psychicky problemy. Trava mi nevadi, pokud mi to pritel nehuli doma u okna po vecerech... Pokud to clovek umi hulit a chova se normalne, nevidim na tom nic spatnyho...

LucieS

LucieS, 10. 1. 2018, 20.16

Jakože máš psychický problémy proto, že už nehulíš? Nebo naopak kvůli tomu, žes hulila? To je napsaný tak dvojznačně

Cherrynka, 11. 1. 2018, 11.27

Tak doma by mi to dost vadilo. To musí smrdět pak celý dům, ne?

Kama, 11. 1. 2018, 18.20

Taky proti tomu nic nemám, pokud je to občas 🙂

Leňulka, 10. 1. 2018, 13.27

no fuj, jen ten smrad když si z toho představím tak je mi zle. Zkoušela jsem za pubertálních let jednou (jeden šluk) a už nikdy více, nevím co na tom všichni mají a co z toho mají, protože já z toho neměla vůbec nic, max. hodinu ztráty na životě, protože jsem jen seděla a netušila o světě

Cherrynka, 11. 1. 2018, 11.28

Jj, to smrdí hodně

Kama, 11. 1. 2018, 18.19

Tak tohle já nikdy neměla, vždy jsem z toho byla vysmátá s dobrou náladou 🙂

Lenča Pešková, 11. 1. 2018, 22.58

Je fakt ze u nas v baraku ji huli smad dve patra nad nama a kdyz po nich jedu ve vytahu tak je mi pak spousta veci uplne jedno😁

Kama, 11. 1. 2018, 23.07

Nene 😄

LuciJana82, 10. 1. 2018, 11.09

Nezkoušela a ani nechci,tyhle věci jdou mimo naší rodinu a doufám,že to tak i zustane.

rodinka

rodinka, 10. 1. 2018, 9.33

Já jsem to Teda nikdy nezkoušela a ani mě to neláká .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů