Laringitida

zobrazeno 9457×

Vložil(a): Anna K., 10. 2. 2018 10.38

Tak nás to taky chytlo. No co už. Od doktorky jsme na noc dostali dithiaden a během dne dávám sirup Ventoliber. Nos můžeme odsávat prakticky co 10min :-( Spát musí při otevřeném okně kvůli studeného vzduchu. Má furt zvýšenou teplotu, vždy jen na chvíli zabere Nurofen. Co se ale chci poradit..nechce nic jíst, sotva do ní dostanu čaj. Chápu to ,taky nemám chuť k jídlu když mně bolí v krku. Ale vy které jste to už zažily čeho vám děti v takovém stavu aspoň trochu pozřely?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pávinka, 16. 2. 2018, 21.46

ted ji maji oba klicu 1 roka 3 roky a je to narocne hlavne v noci ale mame rectodelt cipek kdyby neco jinak volat sanitku a studeny vzduch a bere stoptusin na kasel

vendy.z, 15. 2. 2018, 22.46

Dithiaden???? Proč?....Dcera měla před týdnem poprvé laryngitidu - v 7 letech - to je hodně neobvyklé takto pozdě. Syn na to trpí tak 3x ročně a má 4 roky, má to od 2 let....Věděla jsem aspoň co dělat a měla čípky, bylo to hned to nejhorší za námi - čípek je zázrak a mít ho v lednici je záchrana!

Mygara

Mygara, 12. 2. 2018, 6.56

zkus vývar, jak tady holky už radily

Janna, 11. 2. 2018, 18.56

Ať jste brzy fit... Já byla minulý týden se synem pět dní v nemocnici s laryngitidou. Chytlo ho to z ničeho nic, dusil se, v devět večer a jeli jsme... Dostával inhalace s adrenalinem a injekci s kortikoidama (naštěstí jen jednu). Mě hrozně zmátlo, že neměl vůbec teploty ani rýmu, tak jsem nevěděla, která mete. A při laryngitidě mně jedl normálně, zatím je teda kojený, ale polední příkrm snědl vždy v pohodě.

Misska20, 11. 2. 2018, 9.48

Jee uplne vas chapu, nas se to ted drzelo tyden jen teda bez teplot a jedl mi vcelku normálně, teda míň než obvykle, ale jedl. Čaj jsem teda do syna nedostala vubec. Na oběd i večeři jsem mu dávala vývar. Dělala jsem ovocné smoothie. Moc mléčné výrobky by se jíst neměly, kvůli zahleňování, ale mlíko syn chtěl, takže jsem mu ho také dávala. Jak dlouho už jste nemocný? jestli zatím krátce, tak bych do jídla úplně nenutila. Hlavně at se brzo uzdravíte My jsme dneska prožili první vcelku klidnou noc a i teď už je ten kašel snad lepší.

Anna K.

Anna K., 11. 2. 2018, 10.05

Jak už psala níže jen mlíko a čaj. A pořád spí. V noci spíme jen díky dithiadenu. Marodíme od čtvrtečního večera. Ale zdá se mi čím dál tím lepší. Snad brzo začne jíst

Misska20, 11. 2. 2018, 11.13

Jo brzy to bude dobre a urcite za chvili bude mit i chut k jidlu

Fuga

Fuga, 11. 2. 2018, 8.07

většinou jen ovoce a třeba i jen rozmixované, nebo mléčný koktejl

Anna K.

Anna K., 11. 2. 2018, 9.29

Odhání mně úplně se vším. Vidí lžičku tak křičí. Dostanu do ní akorát čaj a mlíko a skoro pořád spí ale to si říkám, že je dobře.

vaniilla, 10. 2. 2018, 22.24

Snad se brzo uzdraví. Naše malá ani normálně moc nejí a mlíko do ní dostanu jen v noci trochu... a stejně trochu přibírá. Takže bych dítě nenutila, pár dní nejezení není žádná hrůza.

Robinka, 10. 2. 2018, 18.43

Tak se hlavne uzdravte! Zkuste namacet piskoty do case, aspon neco do ni dostanete.

Katka

Katka, 11. 2. 2018, 12.55

Tak to už je lepší ten půst než piškoty

Janako

Janako, 10. 2. 2018, 18.32

Ted dcera mela trochu teplotu.uz ji moc nekojim,ale pri teplote se to hodilo,protoze taky moc nejedla.tak hlavne hodne pit a zkouset,na co by mela chut.treba by si neco dala.

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 2. 2018, 17.53

Malej tedkon jedl jenom piskoty a hodne pil mleko, vodu. Az ted po tydnu zacina zase jist

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů