Kvalita a růst vlasů

zobrazeno 693×

Vložil(a): MilkaMala, 2. 2. 2023 14.03

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli jsou nějaké vitamíny, co mají vliv na kvalitu a růst vlasů?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

gezarda, 21. 5. 2023, 8.10

Zdravím, máte někdo zkušenosti s přírodní vlasové kosmetikou výrobce La Organica? Narazila jsem na jejich Instagram a produkty se mi velmi líbí, navíc je vše veganské v bio kvalitě a cruelty free, což je pro mě, jakožto vegan, ještě větší klíčová plusová hodnota, tak pokud mátě někdo vyzkoušeno, budu ráda za tip.

Laurel456, 24. 5. 2023, 15.45

Ahoj, mám vyzkoušeno a ověřeno. Používám jejich produkty jak v péči o pleť a tělo, tak i o vlasy. Konkrétně Superfood šampon a kondicionér pro lesk vlasů s baobabem a granátovým jablkem, hodně trpím ana citlivou a suchou pokožku, takže pro mě je tohle naprosto kosmetika. Vlásky jsou po šamponu i kondicionéru jemnější a hladší, dobře se češou, jsou zdravé a pokožka dýchá, nesvědí a není suchá, takže určitě doporučuji vyzkoušet. Nesrovnatelné s běžnou kosmetickou s chemickým složením. Doporučuji vyzkoušet menší balení 30ml, jestli ti bude vyhovovat.

kamčatkakamča, 21. 4. 2023, 17.51

Za mě je důležitá i vlasová kosmetika bez parabenů a silikonů. Osobně používám tuto na podporu růstu vlasů: https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-sada-na-podporu-rustu-vlasu-na-3-mesice/. Jsou tam dva šampony a dvoje vitamíny. Můžeš samozřejmě koupit i samostatně, ale víc se mi to vyplatí takto. Sice dražší, ale já výsledky vidím a jsem velmi spokojená.

Andy64, 9. 5. 2023, 10.21

Od něj používám ten Hair Booster jak teda šampon a kondicionér, tak i ty vitamíny a vlasy mi hezky rostou. A doručení je rychlé a případně i někdy kupuji v našem Rossmannu.

Gabullka, 2. 3. 2023, 15.42

Já teda kolagenům nevěřím vzhledem k tomu, že jsem jeden dost dlouho užívala a nic se nedělo takže pořád hledám nějakou jinou možnost, jak mít lepší a kvalitnější vlasy.

Drahuska, 4. 3. 2023, 17.33

Však ono stačí používat kvalitní kosmetiku ne? Já si objednávám veškerou péči na vlasy z notina a jsem spokojená. Vlasy mám krásné, lesklé, zdravé takže je to znát.

kamilenka, 23. 2. 2023, 22.28

ahoj, zkusila bych užívat kolagen, ten je nejen na vlasy, ale i nehty, pleť a klouby

Barborita, 24. 2. 2023, 22.53

Máš a nějakým kolagenem zkušenosti? Všuded jich je tolik, nevím podle čeho vybírat, tak si ráda nechám doporučit

kamilenka, 26. 2. 2023, 17.26

já jsem moc spokojena s kolagenem od naturalprotein…chuťove je moc dobrý a opravdu účinný

noemi1, 19. 2. 2023, 17.40

Ahojky hledám něco čím podpořit růst vlasů, existují i nějaké šampony nebo vodičky, séra nebo tak něco? Dokonce mi začaly i padat , takže jsem z toho docela zoufalá, mám je docela řídké, tak se bojím, aby mi za chvíli na té hlavě ještě něco zůstalo.

Jana22, 22. 2. 2023, 20.43

Vyzkoušej tento šampon https://www.milva.shop/milva-sampon-chinin-forte-200-ml/ , sama ho používám a vlasy mi po něm krásně narostly.

noemi1, 26. 2. 2023, 20.17

Děkuji moc, za tu cenu to opravdu funguje? Tak to rozhodně zkusím objednat.

Jana22, 2. 3. 2023, 20.59

Nemáš zač,opravdu stojí za vyzkoušení, mám s ním sama dobrou zkušenost, jinak bych Ti ho nedoporučovala.

krisstaZ, 14. 2. 2023, 16.50

Mně vlasy nikdy nenarostou, už jsem se s tím smířila, vyřešila jsem to příčeskem z hotstyle.cz a už se dál nesnažím, vůbec mi to neroste

Verullis, 9. 2. 2023, 21.15

Denatura má vitamíny jak na vlasy, tak i na pleť a nehty a tam mi to složení přijde super.

helena662, 7. 2. 2023, 18.59

Rozhodně doporučuji vyzkoušet toto https://www.notino.cz/crescina/transdermic-200-re-growth-and-anti-hair-loss-pece-pro-podporu-rustu-a-proti-vypadavani-vlasu-pro-muze/. na vlasy je to opravdový zázrak. Používám to také ale manžel déle a úplný zázrak

krisstaZ, 7. 3. 2023, 18.02

Tak tohle vypadá opravdu super, za jak dlouho je viditelný rozdíl?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů