Kondice

zobrazeno 730×

Vložil(a): Okurka1, 15. 4. 2021 18.55

Ahoj ráda bych se dostala po té karanténě do kondice,ale nevím pořádně jak na to.Máte s tím někdo zkušenosti?Uvítám každou radu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 23. 3. 2023, 18.48

Hele my jsme si do domácnosti jak pro mě, tak i pro manžela nakonec pořídili https://www.cyklosvec.cz/silnicni-a-cyklokros-gravel-cyklokros-gravel gravel kola. Bydlíme na výpadovce z Brna do Ostravy, a tak si užíváme toho, že máme všude opravdu pěkný a dostupný terén. Člověk by neřekl jak se na kole vyblbne.

Gustawka, 7. 8. 2021, 7.36

Mě velmi nadchla a pomohla jillian Michael

lucie25987, 14. 6. 2021, 8.37

Ahoj, hlavně začni dělat to, co tě baví. Jestli nesnášíš cyklistiku, tak je asi blbost začít jezdit na kole. Nejlepší je pohyb na čerstvém vzduchu. Okysličíš si mozek, vyčistíš plíce a ještě spálíš nějaké ty kalorie . Já jsem začala chodit běhat. Běhání mě vždycky bavilo, ale nikdy jsem nechodila pravidelně a teď bych to chtěla změnit . Koupila jsem si proto fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 z https://www.mibandshop.cz/xiaomi-mi-band-6/ , abych měla to moje běhání víc pod kontrolou a hlavně když už jsem do něj zainvestovala kvůli běhání, tak doufám, že u něj vydržím .

koliaska105, 30. 11. 2021, 15.35

Ten náramek mám taky. Jinak co se pohybu týče, tak já mám třeba hrozně ráda bruslení. Už se těším až zamrzne rybník a budu si moct jít zabruslit. Minulý rok jsem naučila bruslit i svého syna. Právě toho to taky velice začalo bavit, tak jsem si říkala, že mu letos pod stromeček koupím nové brusle. Už mám i jedny vybrané z https://www.bauerhockey.cz/hrac-brusle

Janinka12

Janinka12, 2. 5. 2021, 14.46

Už delší dobu si kupuji tady tento https://www.maxxwin.cz/suplement-beef-protein-hydrolyzate-cokolada-1500-g a jsem velice spokojená.

Okurka1, 28. 4. 2021, 14.56

Nikdy jsem žádný protein neměla.Chtěla bych se tě teda zeptat jaký protein je pro tebe ten nejlepší.

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 4. 2021, 9.51

pilates, jillian michaels, dlhe prechadzky, na youtube je toho dost, staci si vybrat aky styl cvicenia mas rada, ci pomaly alebo ako aerobic

Janinka12

Janinka12, 22. 4. 2021, 9.06

Já jsem začala v koroně cvičit doma,občas nějaká ta procházka.Trošku jsem omezila to sladké a začala jsem užívat i protein na radu mého manžela.Kila mi jdou pomalinku dolů.

Leňulka, 19. 4. 2021, 19.56

Mě teda korona nijak v pohybu neomezila, hýbu se pořád stejně, doma i venku. Takže radu nemám

Katka

Katka, 20. 4. 2021, 12.37

A to já víc 😁Takže lze i tak. Není nad to dostat se do kondice ještě než člověk umře. 🙈

snany, 17. 4. 2021, 14.58

Pořídit si děti?Hýbeme se stále stejně, nejlépe dlouhé procházky v lese, působí dobře nejen na fyzický stav, ale hlavně na psychiku.

patricia077

patricia077, 17. 4. 2021, 16.38

Pořídit si děti 🤣🤭👏👍

dasza, 19. 4. 2021, 6.18

Ano.poridit si děti..to člověk zhubne kojením ty kila co nabral...ale mít děti neznamená víc se hýbat..a sem tam procházky atd nezachrání to kolik toho člověk sežere a vypije....člověk má o hodně víc příjmů než výdeje...a to já se třeba hejbu sakra dost oproti jiným..ale je pohyb a pohyb..taky genetika...nejsem tlustá...ale nejsem hubená..a už vůbec ne krásné vyrysovana a vypracovaná🤣🤣🤣 a to moje sedavé zaměstnání k tomu nepřidá🤣🤣🤣🤣🤣

snany, 20. 4. 2021, 17.36

Sedavé zaměstnání

Katka

Katka, 18. 4. 2021, 17.48

Bohužel dle aktuálních dat má 70 % dospělé populace v ČR nadváhu nebo obezitu, takže se nezdá, že rodičovství by bylo lékem na kila...

patricia077

patricia077, 19. 4. 2021, 6.57

No teď co nás zavřeli v podstatě na dva roky a dětem zakázali sport tak se nedivím jen kola a procházky případně prkno je nezachrání chce to zpět atletiku fotbal prostě sport a pohyb

dasza, 20. 4. 2021, 6.26

Dětem sport nikdo nezakázal...tak si to vyložily rodice..a nedokáží s děckem nic delat... Bez kroužku jsou v pr...

snany, 20. 4. 2021, 17.45

Děti odjakživa hrají kolektivní hry a nepotřebují k tomu kroužky. A děti se po celý "zákaz" pořád scházejí a nejsou to jen naše děti, kdekoliv jedeme vidíme děti v " tlupách". Bohužel některé děti jsou už tak líné, že pokud je něco nedokope - nějaká organizovaná činnost, tak raději sedí doma.

patricia077

patricia077, 20. 4. 2021, 11.28

Nejde o to bez kroužku, ale shromažďování atd hele to už je teď fuk stejně už jsou skateparky apod plné, ale je fakt, že v bytech ve městech, když byly zavřené i některé parky a dětská hřiště, což jsem nepochopila moc vyžití není, já to neřeším, naše děcka běhají od rána do večera blízko les zahrada atd a jsou hubení až tak že na otázku lidí jestli jim dávám najíst dcera odpovídá co je to najíst hehe tak vypadám že jim nedám i když jedí od rána do večera haha

Katka

Katka, 20. 4. 2021, 12.35

U nás nikdo hřiště nezavrel, naopak ta uzavřena se otevřela o měsíc dřív. Ve skateparku PČR nechala děcka na pokoji bez roušek. Co se týká počtu nachozenych kilometrů, tak jsme hrubo nad průměrem předchozího roku bez kovidu. U nás se kultura nahradila výlety do přírody. Ale bohužel ne vsude to tak je, naopak vím o rodinách co rok sedí doma,dříve šli alespoň z mhd na vlak, teď jsou na HO a ven jdou minimálně. Takže epidemie nemocných nás teprve čeká. Už teď po týdnu s rouškou v zš mají děcka záněty průdušek. A to se vyplatí. 🙄

patricia077

patricia077, 20. 4. 2021, 17.22

Já jsem zvyklá chodit, ne jako ostatní, co díky autu už ani chodit neumí, znám takové případy z okolí, ale dnes jsme toho teda nachodili tolik, že mne děsně bolí nohy hele tak to u vás je hodně hodná policie, u nás rozháněla prý děti jak z parku tak i kopce, když ještě byl sníh a bobovali

snany, 20. 4. 2021, 17.40

Přemýšlím kolik rodičů našich dětí ve školce/ škole má rodiče s nadváhou. Ani v okolí nemám nikoho " tlustého". Asi žijí v jiné galaxii. Kolegyně bojuje s váhou, ale má lepší kondici než já. Takže bo tom to vždy není.

Katka

Katka, 20. 4. 2021, 18.40

Nebo žiješ v chudém kraji. 😁Mám na doučování kluka s morbidní obezitou, je mu 10 a maminku má zdravotní sestru 🤷‍♀️Tady je těch kulatých lidí fakt hodně. Třeba všechny moje spolužačky ze střední, některé vypadají o 15 let starší kvůli své váze 😔

patricia077

patricia077, 20. 4. 2021, 20.17

Tak já taky přibrala v poslední době ale přímo obézních lidí dětí taky tolik nevídám

Gustawka, 16. 4. 2021, 14.00

I já bych potřebovala, tak jsem začala cvičit jillian Michaels

Teryk92, 16. 4. 2021, 14.55

Ta je dobrá. Ale je to makačka.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů