KAŽDÉ MÁMĚ, KTERÁ NEMÁ UKLIZENO

zobrazeno 435×

Vloženo: 25. 10. 2016 14.30

Taky znáš ten úžasný pocit, když jdeš spát a celý dům je uklizený a ták čistý? Já už také ne. Abych byla upřímná, spousta maminek to má stejně jako já. Být mámou, to je hodně práce. Jak to, že dokážeš skloubit denní povinnosti a každý se může o tebe opřít, ale nedokážeš zařídit, aby tvůj byt byl uklizený déle, než pět minut? Jednou jsem četla pravděpodobně nejkratší příběh na světě: " Kdysi dávno, byl můj byt čistý a pak vstalo batole. Konec příběhu. "

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 27. 7. 2022, 8.00

Já souhlasím s tím druhým pravidlem. Člověk by se neměl srovnávat s těmi druhými, protože jak víme, co se jim děje v hlavě a v zákulisí? Jakože nic proti ničemu, ale jedna moje známá má doma sice perfektně uklizeno, ale zase má nepořádek v hlavě. To u nás je holt někdy občas trochu nepořádek, co se dá dělat. Však máme dvě malé děti. A to než abych po nich pořád uklízela, tak si raději udělám výlet a koupím jim u https://www.topspani.cz/kategorie/matrace-1/ kvalitní matrace na spaní a udělám něco pro jejich zdraví.

no těším se jak děti vyrostou a takový binec dělat nebudou mno jo to je úděl matky

kala, 18. 2. 2020, 9.44

Milé maminky, příjde čas, že si nepořádek budete dělat samy. Tedy ne každá z vás, ale určitě se některá, jako já, najde. Věřte. Je mi 68 a doma je to jako po boji

Evanessa, 29. 7. 2018, 19.47

Pěkné

Žofinka

Žofinka, 9. 5. 2018, 9.43

Díky za napsání, je to svatá pravda

Kamila Pecharová, 16. 8. 2017, 14.58

Děkuji za tento článek!

Cherrynka, 12. 8. 2017, 10.21

Výstižný nadpis a pravdivý článek. Souhlasím!!! I když se snažím, není to jako dřív... ale nelituji potom bude syn pomáhat a hrát to jako hru

lazna, 2. 8. 2017, 10.01

Hrozně pravdivé. Uklizeno moc nemám. Když chci jít uklízet, tak mi manžel řekne, že se na to mám vykašlat a odpočinout si. Hrozně mě to štve.

Marta Korinkova, 1. 8. 2017, 20.01

Dřu jak mezek, ale pořádek při péči o dvě děti 24h/denně neudržím. Ale naučila jsem se nad to povznést a jsem šťastná, že ti dva mají dost energie na blbnutí a jsou zdraví. Vytírám 2x denně (ne že bych byla pintlich, jen se chci dostat z kuchyně do koupelny bez přilepení), vozím/vyzvedávám starší ze školky, vysávám, vařím, myju nádobí, peru, třídím, věším, vynáším smetí a ....můj drahý polovička mě stejně denně sjede, že je doma binec a že se flákám, přičemž z jeho bot opadá v předsíni prach a z montérek se sypou všemožné drobečky, prostě i kdybych se rozkrájela, nic pro něj nebude dost dobré a proto se nekrájím a užívám si dětí

Cherrynka, 12. 8. 2017, 10.21

Nápodobně. Snažím se, ale není to tak, jak bych chtěla

navji, 18. 8. 2017, 6.14

tak to už je spíš o chlapov ne? když vás za to ještě sjede....můj muž pracuje jako zedník a každý den si svleče monterky v předsínik a co z něho spadne, to vysaje....je to jen o tom chtít a domluvit nějaká pravidla...

Mygara

Mygara, 21. 2. 2017, 19.37

člověk pořád bojuje s předsudky, které má někde hluboko v sobě zakořeněné

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů