Jsem máma a mám styl

zobrazeno 308×

Vloženo: 30. 11. 2017 15.50

Jsem máma a mám styl

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

mno maluji se,jedině téhdy,když jdu do práce,byla jsem pokladní a to jsem si dávala jen řasenku

ivanka386, 7. 3. 2020, 18.38

My jsme se rozhodli s přítelem mít dítě ještě před svatbou, protože jsme chtěli být mladí rodiči. No, a jak zde píšete být stylová a moderní máma - tak se i tak snažím řešit jiné věci. Brzy se budeme brát a rozhodli jsme se využít služeb https://fotokoutek.fun/ . Sice nás bude fotografovat pravý fotograf, ale mají i fotobudku, která Vás nafotí sama. To si určitě myslím, že je moderní řešení

Zdeňka S., 30. 5. 2018, 14.10

Já jsem na líčení nikdy nebyla, nenosím ani sukně ani podpatky, takže v tomhle se u mě nic nezměnilo

Žofinka

Žofinka, 30. 5. 2018, 7.30

No jo, ale mrkev je všude

Kikinka30, 14. 12. 2017, 19.57

Hezke,no nekdy ne to srce ze na sebe mam malo casu....ale obcas se udelam hezkou,vlasy nebo nehty

P.r., 9. 12. 2017, 20.00

Hezky napsané

Aliisha

Aliisha, 9. 12. 2017, 12.11

Řekla bych, že na mateřské o sebe pečuji víc jak v době, kdy jsem chodila do práce. To jsem na nic neměla čas. Mám pocit, že mě to i víc baví. Být hezká a upravená maminka je fajn

Pávinka, 8. 12. 2017, 8.36

snažím se na sobě pracovat, ale opravdu nemám možnost a ani finance nechat hlídat děti a jít si kupovat hadříky, rodiny máme daleko a jsme na vše s mužem sami. Rozhodně bych ale ráda vyšla a nakoupila si něco hezkého a upravovala se jenže mám malinké kluky (rok a tři roky) a jeden mě patlá od jídla a druhý si utírá nos do mého čistého trička neměla jsem ani možnost pomoci po porodu i když jsem dopadla fyz špatně, musela jsem to zvládnout, někdy jdou holt představy stranou a realita je silnější. většinou mám za měsíc dvě hodiny bez dětí, když jdu na kafe s kamarádkou

editak, 7. 12. 2017, 22.51

skoro tři měsíce po porodu a ještě mě to trochu dojalo :-) ... moje mamka asi 6 dní po porodu, ať si dokud ke kadeřníkovi... opravdu jsem na to neměla ani pomyšlení, ale vím, že to myslela dobře...je třeba, aby si žena k tomu dospěla sama. Jak je v článku uvedeno, opravdu odstupem času mám chuť se nějak "zdokonalovat". A´T něco hezkého na sebe, parfém, rtěnku... nic z toho zatím u mě neproběhlo...také jsem stále v těch jedněch teplákách, které po vyprání zase na sebe natáhnu...a ušetřím i žehlení ... odkládám to "až na někdy" ... nedokážu si představit se nalíčit, jsem ráda za to, že stihnu připravit staršího syna, nakojit drobka, uložit ho do kočárku a vyrazit na dopolední procházku, která nám vychází většinou na 12hodinu... kdy bych měla zase vařit...a ... je to těžký

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2017, 19.25

To by asi manžel kouká kdybych se začala třeba malovat. Nemá to rád a já jsem za to ráda 😁

Anna K.

Anna K., 8. 12. 2017, 9.22

Oni toho chlapi nakecaji

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2017, 11.33

Já když jsem se naposled malovala na maturitní ples tak mi říkal že proč to dělám že se mu to nelíbí 😁

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů