Jaký vliv má bosá chůze nebo chůze v barefoot obuvi na vývoj dětské nohy?

zobrazeno 1103×

Vloženo: 15. 3. 2017 14.29

Také se ptáte, jaký vliv má bosá chůze nebo chůze v barefoot obuvi na vývoj dětské nohy? Je vůbec dobré boty naboso dětem kupovat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 28. 6. 2021, 19.52

Chůze naboso ani barefoot pro nás není, raději zůstaneme u klasiky.

o těchto botkách jsem ještě neslyšela,vypadají dobře

Nikoll, 18. 1. 2020, 12.56

Super článek, moje dcera je od té doby co začla chodit na barefootových botkách, a já přešla s ní a zmizelo mi spousta problémů a manžel už si na svoje první bf boty chystá na jaře

koliaska105, 18. 11. 2019, 20.57

Super článek! Já už nějakou dobu uvažuji nad tím, že bych své malé barefoot boty koupila. Já jedny mám a musím říct, že jsem s nimi moc spokojená. Na léto jsou úplně ideální. Jak to tak vidím, tak jí je příští rok asi koupím také. Koukala jsem, že třeba tady https://www.littleshoes.cz/detske-letni-boty/ je mají za docela dobré peníze.

BajcaG@seznam.cz

BajcaG@seznam.cz, 11. 9. 2018, 22.27

Méme barefoot obuv do přírody a na “lítačku” a tenisky s pevnější podrážkou do města a na tvrdé a rovné povrchy. Po zahradě syn (21 m) běhá bosý a jeho nožky už si tak zvykly, že mu nevadí ani povrchy, které mám problém přejít já sama... Výběr prvních botiček byl obrovský problém - syn měl širokou nohu a vysoký nárt, takže nám sedne opravdu málokterá “běžná bota” a většina z barefoot obuvi na jeho “masitou nožku” sedí.

Žofinka

Žofinka, 9. 6. 2018, 5.18

Zatím máme kompromis a spokojenost

gabrielajoy, 13. 3. 2018, 14.27

Cez leto chodím veľa bosá, v zime si to ale predstaviť neviem. Keď začne dcérka chodiť, určite sa poobzerám po barefoot obuvi.

vaniilla, 30. 9. 2017, 13.06

Já osobně jsem nikdy barefoot obuv nezkoušela a ani mě to moc neláká. Pohybuju se hlavně po městě po betonu, který je v létě rozžhavený a v zimě mi zase nohy hodně prochladají. Článek jsem četla kvůli tomu, že dcerka pomalu dorůstá do věku prvních botiček, tak jsem se chtěla podívat, jaké jsou možnosti.

Sooňaa, 28. 8. 2017, 0.35

Dcerka mela vboceny kotnik..babicka chtela pro ni kotnikove boty..ja jsem objevila barefoot a od doby,co je mala nosi se ji to hodne zlepsilo. Babicce jsem ukazala jaky je rozdil v botech a nakonec uz se mnou vsichni souhlasi a jedeme jen bare boty,nebo alespon kompromis. Ale v lete nejradeji bosky. A ja jsem si taky jedny poridila a jsou jak backurky. Mela jsem casto krece v prstech a v bare botkach je to pohoda.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů