Jak vyvolávat porod

zobrazeno 3975×

Vložil(a): Luciabel, 5. 4. 2017 7.40

Zdravím, chtěla bych se zeptat zdali máte některá zkušenosti z vyvoláním porodu? Nebo jak pomoci malému na svět aniž bych musela přenášet a podstoupit vyvolání v nemocnici. Děkuji za případné rady a triky :) Luca

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ketris

Ketris, 13. 11. 2018, 7.44

Horka vana, cervene vino a sex

petralak

petralak, 6. 4. 2018, 20.37

Docela často se tu radí horká vana... bacha!! To může vyvolat překotný porod a může být zle...

ivka.ajda

ivka.ajda, 16. 12. 2017, 14.53

Mně nepomohlo vůbec nic z babských rad... Porod mi proto vyvolávali v nemocnici (dost jsem se toho bála ale bylo to úplně OK)

Žofinka

Žofinka, 15. 8. 2017, 16.01

práce v předklonu nebo naopak natahování, tak můžete mít podlahu nebo okna .-)

Primadona, 29. 6. 2017, 20.30

Viem že sa odporúča sex,chôdza po schodoch alebo pitie malinového čaju.No ja som nič neskúšala,oba pôrody mi vyvolávali kôli vysokému tlaku.

ziia, 8. 4. 2017, 21.18

A kdy máte odhadovaný termín porodu? Mně gynekolog doporučoval sex , jinak se doporučují ostřejší jídla, důkladný úklid celého bytu/domu, čaj z maliníku (uvolňuje svaly pánevního dna), svižná procházka třeba do kopce (obecně prostě zvýšená fyzická aktivita), ale někomu zase pomohl naopak extrémní odpočinek, je to individuální. Ono pokud tělo není připraveno a miminku se ještě ven nechce, tak nepomůže zpravidla nic. Zkuste odpočívat a naladit se na miminko, pokud Vám to půjde, tak k němu mluvte (nahlas nebo i "v duchu"), že se na něj těšíte, jak moc už byste ho chtěla mít v náručí atd. Psychika je strašně moc důležitá, někdy má nastávající maminka třeba nějaké skryté obavy z porodu a tím se vše blokuje, je potřeba se opravdu uvolnit a tolik se neupínat na to, kdy "to" bude. Ale chápu, že je to těžké, já jsem přenášela týden a ten poslední měsíc byl fakt mazec.

vendy.z, 7. 4. 2017, 22.32

U první, kdy jsem měla silné poslíčky už měsíc dopředu, že jsem několikrát byla s ukrutnými bolestmi v porodnici ... ricínový olej, malinovník (čaj)...pozor na mandarinku - zesiluje kontrakce.... U druhého byly bolesty 14 dní, nic jsem si nedávala a byl porod pak rychlý.... někdo do poslední chvíle neví, že rodí, já to prožívala intenzivně dlouho dopředu...

Luciabel, 7. 4. 2017, 18.46

Všem moc děkuji za odpovědi a rady a zatím sem vyzkoušela vše krom toho sexu a malá se rozhodla že ještě není ten správný čas tak to přenechám na ní a budu čekat kdy to nastane

Kikinka30, 6. 4. 2017, 20.50

Vydrzte a jeste si zkuste odpocinout,s miminkem zacne kolotoc....

jitkamety

jitkamety, 6. 4. 2017, 11.26

Kamaradce pomohlo umyt okna a nebo horka koupel,sex...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů