Jak utišit miminko

sledováno 1× zobrazeno 1386×

Vložil(a): Nikoll, 18. 4. 2016 14.02

Dobrý den, mám 6ti týdenní miminko, které pláče málo, ale když už tak pořádně. Doteď jediné co zabíralo bylo houpání/natřásání, ale dnes mi dětská lékařka řekla, že tohle rozhodně dělat nemám kvůli hlavičce (aby neměla otřes mozku?) přitom takto ji utěovali i v porodnici. Proto bych se ráda zeptala jak utěšit drobečka co pláče a to že je u maminky nebo plácání po zadečku už nezabírá. Děkuji za rady :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 30. 12. 2017, 6.20

podle mě jemným houpáním na ruce se opravdu nemůže nic stát

Kikinka30, 1. 4. 2017, 21.08

Prso,houpani,kocarek...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.08

U nás na utišení pomáhalo jen prso nic jiného

Fuga

Fuga, 4. 12. 2016, 6.58

zkuste bílý šum pustit, nebo chovat na tygříka

AndyKuch, 28. 6. 2016, 11.57

Naprosto rozumím, u nás to bylo podobně. Malé už je 10týdnů a je to lepší. Nejvíce pomáhalo těsné zavinování, chůze a zpívání, nebo bílý šum (mám aplikaaci v telefonu). Žádná rychlozavinovačka,ale pořádné zavinutí do T-tomi zavinovačky. (je to velká čtvercová plena) Teď jsem koupila šátek, tak budeme zkoušet šátkovat. Pevné nervy

nikihiphop

nikihiphop, 3. 6. 2016, 23.42

nám také pomáhá houpaní chvílí rychleji jak už tuhne pak zpomalit + procházení po pokoji jak už usíná dávám do lehátka, na posteli se mi rychle brobudí pak chvílí houpám v lehátku a spí jinak plácání po zadečku taky mi nepomáhá jen občas ráno ale to je hned zas vzhůru a nebo co pomáhá dát na hruď hlavičku na prsa a hopsat na posteli nebo vyklat z leva do prava za několik minut zaručeně vytuhne to je vše co nám zabírá pak už jedině kočárek nakojit pak rychle do kočárku a jít ven

cyprise, 29. 5. 2016, 10.22

Nám zabírá bílý šum- zvuk vysavače.

Markéta V., 29. 4. 2016, 23.22

Škoda, že nemůžete šátkovat, to je opravdu nejlepší. Pak míč a poloha na tygříka je také pro některé děti uklidňující, ale některé děti ji rády nemají. Pokud se jedná o bolení bříška doporučuji pro okamžitou úlevu čistě přírodní kapky BabyCalm. Osobně jsem oba syny, když byli k neutišení přikládala k prsu (bez ohledu na předchozí dobu kojení) a to zabralo vždy, ale vím, že to není řešení přijatelné pro každého.

BonnieParker, 22. 4. 2016, 19.33

Když byl takhle maličký, tak se syn vždy uklidnil, když jsem si sedla do polosedu a položila jsem si ho bříškem na své břicho. To se mu zahralo, tak se mohl vyprdet, navíc byl u mě, tak byl spokojený. Hodně často tak i usnul. Občas i teď ve 4 měsících takhle usíná.

sonafiserova, 22. 4. 2016, 11.16

Ahoj zkuste bílý šum sušička, fén atd taky jsou i hračky vydávající tenhle šum https://www.facebook.com/MyHummy-%C5%A0um%C3%ADc%C3%AD-Medv%C3%ADdek-856027424542475/?fref=ts

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů