Jak na redukci váhy po porodu?

zobrazeno 135×

Vloženo: 19. 5. 2022 8.34

Potřebujete shodit nabraná kila po porodu a nedaří se vám?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 7. 12. 2022, 11.44

musim říci, že po porodu jsme neměla to chut ani řešit, protože mi to bylo asi i jedno

Witchie, 3. 8. 2022, 12.11

Doporučuji dlouhé procházky s kočárem, chce to svižnější tempo a alespoň 1 hodinu. Ač se to nezdá, i tak málo udělá zázraky

patricia077

patricia077, 30. 5. 2022, 13.11

Syna jsem kojila docela dlouho, cca do roka a půl, a byla jsem nejhubenější za celý svůj dospělý život až moc teda...teď by to zas chtělo něco málo shodit .-)

andrea14, 27. 5. 2022, 20.08

Z vlastní zkušenosti bych hlavně doporučila začít se co nejdříve to jde hýbat Já jsem po celý život velký rekreační sportovec, takže jsem se nemohla dočkat, až budu moct například zase začít běhat. Musela jsem si tedy z internetu objednat nějaké větší hadříky na sport, což ale díky slevovým kuponům například z webu http://kuponozdroj.cz/ nebyl žádný problém a nyní chodím spokojeně běhat k řece.

Eliška Kozlova, 25. 5. 2022, 22.15

Stačí počkat až miminko začne běhat, pak to jde samo; já tedy nejvíc zhubla po odstavení, úplně jsem přestala pociťovat hlad. Jinak myslím že váha je spíše o tělesném nastavení a genetické zátěži, vliv těhotenství je hodně přeceňovany, spíše je to výmluva.

Janako

Janako, 25. 5. 2022, 9.14

Mně to šlo po porodech dolů samo 😊

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů