Iniciativa BFH a 10 kroků pro podporu kojení

zobrazeno 488×

Vloženo: 13. 6. 2017 13.51

Baby friendly hospital neboli Nemocnice přátelské dětem. Iniciativa, která mění pohled na podporu kojení v porodnicích v 10 krocích. Co musí porodnice splňovat, aby dostala certifikát Baby friendly hospital?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 26. 9. 2021, 18.29

Kojení ke super u první dcery byl trochu problém a bohužel chvíli byla přikrmovaná Nutrilonem, což jsem brala jako selhání. Byla jsem blbá, mladá a první dítě, takže jsem se nechala uvrtat. U dalších dětí jsem si to dělala po svém a dobrý. Každé dítě jsem kojila déle jak 3 roky.

děkuji za krásný článek,teď bohužel z kojením bojujeme

Astyna88, 29. 6. 2018, 7.30

Tak ja jsem si po zkusenosti s Krci alias BFH vybrala Apolinare prave proto,ze neni bfh. Chybel mi ten klid,anizby porad nekdo za mnou chodil,koukal na prsa, na dite,vazil a desil. A dobre jsem udelala 😉😊

Žofinka

Žofinka, 6. 6. 2018, 20.15

Já jsem si domů pozvala i laktační poradkyni

Zdeňka S., 24. 5. 2018, 17.46

To bylo nejlepší, že mi děti daly na pokoj a byly se mnou celou dobu, ne jako dříve, přinést jen na kojení...

Tinka1993, 15. 12. 2017, 15.45

sestričky z novorodeneckeho oddelenia mi chodili pomáhať, ale aj tak sa nepodarilo kojiť, lebo sa maly nechcel prisať

Tenderka, 15. 12. 2017, 14.15

je dobre, ked laktacna poradkyna chodi sa pytat maminiek ci netreba pomoct

Magdalena Dziewiecka, 6. 12. 2017, 18.30

Rodila jsem v porodnici v Jablonci, která prý baby friendly je, ale polovinu z vyjmenovaných zásad vůbec nedodrželi. Pomoc ze strany personálu nebyla skoro žádná, jen mě za všechno kritizovali, každá sestra tvrdila něco jiného. Hned druhý den se mi udělaly ragády a čtyři měsíce po porodu mě kojení stále bolí.

vendy.z, 6. 12. 2017, 13.54

u dcery to byl boj - hodinu kojení - za hodinu znova a celou dobu při kojení brečela a nešlo to... hrozný, brečela jsem taky

mckvak, 30. 6. 2017, 15.18

Prvni dcerka nekojena, mliko nebylo, personal v porodnici nic moc, ja ve stresu - nslo to mala rvala hlady, do toho brisko Nakonec vyrostla na umelem mliko, ma dva roky, je zdrava, cila, chytra - uz si nic nevycitam. Ted mame dvoutydenniho chlapecka, kojeny castecne, mliko zas moc neni, ale uz jsem daleko vic v klidu, kdyz to nepujde - nepujde, uz se z toho hroutit nebudu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů