Divně zkroucená v autosedačce

zobrazeno 1715×

Vložil(a): Jarka mmm, 11. 7. 2016 20.50

Zdravím. Máme jeden problém a bohužel jsem to nevyfotila, snad to dobře popíšu. Když teď jezdíme s malou v autě a ona usne, má pak dost divně zkroucený krk. Tělo má normálně v ose s autosedačkou (kouká dopředu), usne s hlavou v záklonu a pak se jí jen krk s hlavou sesune jako by nastranu a ten krk pak má opravdu dost divně zkroucenej a hlavičku trochu zakloněnou. Když se probudí, tak jen kouká a tou hlavou vůbec nehejbe (dřív když se probrala, tak jí hned dala dopředu). Vždycky jsem nějakou dobu čekala, jestli se třeba jen neprobírá, ale když takhle byla zkroucená dýl, tak jsme zastavili, já jí vyndala, tu hlavu měla dost těžkou a vždy u toho brečela, pak se proběhla a dobrý a jeli jsme dál. Žádné problémy jinak nemá. Možná se bojim zbytečně a má fakt jen pomalější probouzení, než dřív (ikdyž to mi k ní nesedí), ale ona v tý poloze vypadá jak postižená (nechci, aby se to někoho dotklo, ale vystihuje to tu polohu) a opravdu se mi to nelíbí. Nemáte s tim někdo zkušenosti? Asi jí snad začnu podkládat hlavu :(.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 10.52

tak hlavní je, že se to vyřešilo samo

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 17.46

náš to dělá taky, ale pomůže, pokud máte polohovací část u hlavy autosedačky nebo pokud jde ta vaše autosedačka jakokdyž podseknout. a kdo nevypadá u spaní srandovně

Jarka mmm, 9. 12. 2016, 19.08

Ono nejde o srandovnost,ale o to,že pak měla tak prelezenej krk,že se nemohla hnout...Polohovací máme,ale isofixy máme tak daleko,že to skoropodseknout nejde. Naštěstí bylo za pár jízd po problému,nevím,čím to bylo...

Topik2, 24. 8. 2016, 14.19

Měli jsme ten samý problém vyřešil se až teď když mame polohovací sedačky v autě...zklopim sedačku a synovi už hlavička nelita

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.04

Hihi, to znám. Podhlavník nepomohl....Nejlepší je polohovatelná autosedačka.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 7. 2016, 11.35

Hned mě napadl podhlavník. Starší syn vždycky spal "normálně" a poslední dobou má taky podivně zkroucenou hlavu..Na ty podhlavníky koukám už dlouho, ale ještě jsem s ním nedošla k pokladně

Pávinka, 13. 7. 2016, 22.16

a co zkusit ty polštářky na cestování? my kupovala v hračkářství z příjemného materiálu, sice cena byla vyšší ale účel to plnilo dobře

Jarka mmm, 13. 7. 2016, 22.31

Dneska jsem jí koupila podhlavnik-ovecka do podkovy,tak uvidím,až nekam pojedeme .

Pávinka, 14. 7. 2016, 10.29

super za nás to fungovalo i když měl syn helmičku (ortézku) a měl těžkou hlavinku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2016, 22.19

syn se občas také zkroutí ale vždycky mu to hned rovnám

Jarka mmm, 12. 7. 2016, 22.40

Já jsem jí občas taky rovnala, ale řikám si, že pak třeba budou dvě tři děti a to je nebudu moct rovnat...Zkusím to nějak vymyslet...protože v tý poloze, co jsem psala, by asi spát neměla.

snany, 12. 7. 2016, 20.21

Zkuste ji vyfotit, ať víme jak spí. Většina děti vypadá divně když spí v autosedačce. Máme Cybex Isis fix a synovi hlava neklimbá, možná je to i věkem. Příliš bych to neřešila, pokud není v sedačce každý den několik hodin.

Jarka mmm, 12. 7. 2016, 20.34

Teď se na dyl nikam nechystáme,ale pokud se to bude opakovat,tsk to vyfotim..

benca, 12. 7. 2016, 17.59

ja jej ju celu cestu podopieram

ppetaa27, 12. 7. 2016, 15.54

My mame v autosedacce novorozeneckou vlozku a ta je jeste rozdelena na hlavu a telo. Tu na telo jsem oddelala a tu na hlavu tam nachala, tak kdyz usne hlavu otoci mirne na stranu a je oprenej prave o tu vlozku. A celou tu sedacku mame do mirneho lehu, takze mu hlava neprepadava.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů