Dítě v nemocnici

zobrazeno 883×

Vloženo: 24. 7. 2018 11.14

Jak připravit dítě na pobyt v nemocnici. Co vše vzít s sebou.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

naštěstí mi kluci často v nemocnici nekončí,za co jsem ráda,takže není na co připravovat.

Lauris, 20. 12. 2019, 21.59

Mám jednu takovou radu, co já do nemocnice malé sbalila. Je to kozí kolostrum na podporu imunity, brala to už před nástupem, jelikož jsme měli strach aby před operací neonemocněla.

jitka46

jitka46, 11. 2. 2019, 21.42

Trochu se toho děsím, zatím nás ale žádný větší úraz nepotkal

Mygara

Mygara, 3. 11. 2018, 7.44

opravdu není o co stát, v nemocnici nechce být dospěl7, natož dítě

Gustawka, 27. 9. 2018, 22.17

jako malá jsem byla na operaci očí se šilháním, - nic přijemného

Kama, 10. 9. 2018, 7.56

Byla jsem se synem v nemocnici jednou, když mu operovali zlomenou nohu po srážce s autem. Teď mu budou vytahovat ty dráty, tak znova operace a opět budu s ním celý pobyt. Budou mu čtyři roky.

Veselinda, 10. 9. 2018, 18.06

To zní hrozně, tak mladý. Jak dlouho bude muset být v nemocnici? Vůbec tu situaci nezávidím.

Kama, 11. 9. 2018, 7.34

Ano je to hrozné naštěstí teď nebudeme v nemocnici dlouho, jen tak dva dny.

Veselinda, 11. 9. 2018, 7.50

Tak to jo. Dítě v nemocnici je to nejhorší.

Kama, 12. 9. 2018, 8.50

To teda jo naštěstí to ale zvládal skvěle

Ketris

Ketris, 27. 8. 2018, 22.04

A hlavne matka ma pravo byt stale u sveho ditete, at se deje cokoliv..

Fuga

Fuga, 3. 8. 2018, 16.04

částečně je na to připravit lze a podle mě je důležitá hlavně přítomnost rodiče, pokud je to tedy možné i u dětí straších 6ti let

Leňulka, 27. 7. 2018, 10.45

Rada dobrá ale jak to udělat? S dcerou si na doktory hrajeme, má krásný kufřík a hraje, že nás operuje apod. podrobnosti zná z knížky o povoláních, ví, chápe, že dr pomáhá atd. ale když příjde na věc a musí k doktorovi tak se prohlídce brání a dělá jak kdyby jí šlo o život a nepomůže nic. Teď jí bohužel hrozí malý zákrok na odstranění ječného zrna a co dělá při prohlídkách, si nedovedu představit co bude dělat v nemocnici i když tam budu s ní.

Zdeňka S., 25. 7. 2018, 21.50

Dcera byla v nemocnici jednou, neplánovaně, kvůli bolesti břicha, naštěstí to nebylo nic vážného a zůstala tam jen jednu noc , ale nejhorší zážitek má z odběrů krve..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů