Dětské hřiště - fyzický a sociálně mentální vývoj dítěte ve věku od 2 do 7 let

zobrazeno 197×

Vloženo: 26. 8. 2020 15.23

Dětské hřiště se svými skluzavkami, houpačkami, dětskými zahradními domečky a kolotoči a dětmi utváří dítě fyzicky, mentálně a sociálně

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Teryk92, 6. 9. 2020, 19.05

Chodíme na hřiště často. Jezdíme i po okolních městech a vesnicích kde mají také hřiště.

dadinkamaminka, 6. 9. 2020, 8.27

Dětské hřiště je fajn, syna to moc baví. Ale je důležité taky myslet na to aby bylo bezpečné. Kluk si před týdnem zlomil nohu na houpačce pro dva 😪 Zasekla se mu noha za tou pneumatikou co tam dávají, aby se to odráželo a pak spadnul a sednul si na nohu a bylo to. Nehledě na to, že hřiště je umístěné přímo na sluníčku, takže se tam v létě nedá ani moc být... Některé hřiště jsou úplně hrozně u nás. Je tam třeba jen pískoviště a jedna houpačka na péru 😅😅

mikjana, 5. 9. 2020, 10.18

Naštěstí mám hřiště u nás na dvorku a nechodí tam pejskové a kočičky.

Minnie, 27. 8. 2020, 12.01

Na hřiště chodíme kdykoliv je počasí, máme jedno hned u paneláku, na sídlišti jich máme celkem asi 7 ale mě nejvíc vyhovuje právě to ,,naše"

Lumi, 27. 8. 2020, 8.20

Stejně si říkám, jak se naše děti mají skvěle, že někdo myslí na toto všechno při vytváření hřiště. My jsme byli rádi za pár rezavých prolízaček, kolotoč a pískoviště

Zdeňka S., 2. 9. 2020, 4.44

Přesně, a jak jsme na nich vyřádili

patricia077

patricia077, 26. 8. 2020, 18.27

Mám ráda hřiště, kde stavitelé a konstruktéři přemýšlí, kde se jedná o zajímavé herní prvky, nedávno mne jedno fakt nadchlo, nově otevřené a opravdu super, všem dětem se moc líbilo.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů