Co všechno má vliv na rozvoj řeči?

zobrazeno 512×

Vloženo: 4. 4. 2017 9.33

popis

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 21. 9. 2021, 20.16

Přesně cvičení popsané u sluchového vnímání teď cvičíme s dcerkou na doporučení klinické logopedky synovi se zatím moc mluvit nechce a nejstarší dceru jsem nakonec naučila Ř sama.

děkuji za typy,budu muset nějaké použít,pro našeho 4 letého chlapečka

WeruskaSK

WeruskaSK, 28. 11. 2019, 15.38

toto sme nastastie nemuseli riesit, ale viem si predstavit ako to mamicky vystresuje ked naokolo vsetky deti uz stebocu

Žofinka

Žofinka, 7. 6. 2018, 8.33

To zvukové pexeso mě nadchlo

Gabill, 26. 7. 2017, 20.16

Vacsinou to tak byva, ze ked dieta zacne tvorit vety, tak uz sa mu pusinka nezastavi. U kazdeho je to rozne, niektore uz v roku a pol, niektore v troch rokoch.

mckvak, 2. 7. 2017, 12.50

Nase mala dvouletka pusu nezavre, jelikoz sama jsem ukecana tak si spolu povidame cely den, miluje basnicky, rikanky pisnicky takze me sice nekdy vecer uz ni boli hlava ale na druhou stranu se s ni clovek nebavi. Obcas z jejich hlasek nemuzu a bavime tim celou rodinu Jestli i druhy prcek bude takhle upovidany tak se mame na co tesit

martinazab, 31. 5. 2017, 13.11

Ja som sa s mojim synom stale rozpravala a veru zacal rozpravat aj suvisle vety uz v roku a pol. Uz vo dvoxh poznal vsetky farby tvary a teraz ma 4 a uz vie aj vsetky pismenka citat. Akurat r este moc nevie povedat.

Aliisha

Aliisha, 4. 5. 2017, 13.36

U nás je mluvení zrovna aktuální téma. Snažím se mluvit, aby syn něco pochytil

Lisaca, 1. 5. 2017, 16.11

I já děkuji za nápadité rady. Máme v rodině dítě s ADHD, takže se snažíme vyhledávat spíš jednoduché didaktické hračky a vaše tipy určitě vyzkoušíme.

LucieS

LucieS, 27. 4. 2017, 9.55

Děkuji za různé tipy zmíněné ve článku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů