Co s našimi nejmenšími, když je venku ošklivě?

zobrazeno 722×

Vloženo: 23. 11. 2016 10.02

Dlouhým procházkám venku už odzvonilo, hřiště jsou studená a prádná. Jak v takovém čase zabavit naše nejmenší? Přinášíme pár tipů na doma, a pár tipů kam vyrazit, když chcete změnit prostředí.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 28. 7. 2023, 3.20

Jojo, zabavit děti, když je venku škaredě často opravdu není jednoduché. Já sama s tím ale taky mívám problém. Nebo spíš jem mívala. Jsem člověk, který pořád musí něco dělat a když je venku škaredě, tak je to docela těžké. Nedávno jsem ale objevila háčkování a to mě začalo moc bavit. Mně tedy při nehezkých dnech dělá společnost moje sada na háčkování - https://www.propleta.cz/Kreativni-sady-c5_192_2.htm Dokonce jsem do toho teď zatáhla i naši starší dceru a ta zkouší háčkovat také.

Evka2, 17. 12. 2021, 19.06

Hezký článek. Ještě že máme zahradu.

Minnie, 19. 1. 2021, 20.29

Děláme všechno možné. Vaříme, pečeme, vyrábíme přáníčka oslavencům v rodině, malujeme, lepíme, stavíme kostky, puzzle... Milujeme společenské hry... A taky se rádi zachumláme do dek, já a manžel s kávou, děti s horkou čokoládou, a koukáme na pohádky.

mazlit se,mazlit se a mazlit ♥

danajokl, 19. 10. 2018, 12.18

Dobrý den my když ted prselo tak jsme dostali tip na unikovku kousek jsme meli tohle https://questerland.cz/ a ve finale super vybrali jsme si to aka patý element a skvely hlavne je super ze se to libi dospelym i detem

Žofinka

Žofinka, 22. 6. 2018, 13.57

Pořídila jsem učící věž, tak vaří o 106

Kris, 3. 11. 2017, 18.01

Zatím ještě počasí celkem přeje vycházkám, kaluže jsou nejlepší zábavou :D Potíž trochu nastává, když odpadne maminka a marodí Ale i to se dá zvládnout - hážeme doma balonem, stavíme koleje, kreslíme ( tedy maminka u všeho sedí a 22m raubířka pobíhá a nosí ) A když je líp, pečeme spolu o stošest

mckvak, 5. 7. 2017, 16.06

Kdyz neprsi moc jdeme ven s plastenkou - kaluze jssou top! A jinak se snazime zabavovat jak to jde. Ale par inspiraci jsem z clanku nacerpala, tak super

martinazab, 1. 6. 2017, 10.30

Moj syn so mnou velmi rad pecie.

Kikinka30, 16. 4. 2017, 18.47

Děkujeme za dobre tipy

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů