Cestovní židlička TOTSEAT

zobrazeno 1018×

Vloženo: 11. 7. 2015 16.40

Totseat - bezpečná přenosná židle Totseat je nejvšestrannější židličkou na trhu. Lze ji použít na židle všech tvarů včetně židlí s otevřenou zádovou částí, s opěradlem vysokým mezi 25 až 75 cm a o šířce menší než 53 cm. Textilní židlička je ideální pro děti od 8 do 30 měsíců. Snadno se složí do malého cestovního pouzdra, takže ji máte neustále u sebe. Stačí navléknout na židli, upravit délku a posadit do ní miminko. Totseat je ideální dárek a skvělý cestovní doplněk do každé rodiny. Totseat – dětská, textilní, přenosná, cestovní, vysoká židlička (sedačka, postroj) byla navržena tak, aby splňovala nejpřísnější bezpečnostní celosvětové normy. Bezpečnost, zdraví a štěstí dětí je hlavní prioritou a starostí designérky, která je sama maminkou. Každá opravdová Totseat židlička nese doživotní záruku. Totseat židlička musí být používána zodpovědně a na vhodné stabilní židli stojící na rovném povrchu. Dítě v Totseat by nikdy nemělo být ponecháno bez dozoru. Nesmí se používat v autě, tramvaji, autobuse, atd. Jednoduchá, praktická, do malé kabelky, do restaurace, na chatu, na návštěvu, kdekoliv na cestách… to všechno je Totseat. Proč už jednu nemáte? Svoje uplatnění si najde nejenom při výletech a návštěvách, ale i v malých interiérech. POZOR NA PADĚLKY

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Bar.Ca., 25. 9. 2019, 11.06

praktické nejen na cesty

VaJána, 3. 2. 2019, 17.35

Nápad m dobrý určitě pro ty co hodně cestují. Já jsem děti nemohla udržet ani v obyčejné židli takže myslím že bychom moc nevyužili

Žofinka

Žofinka, 22. 7. 2018, 13.41

Já bych to na dovolenou určitě zapomněla:-)

Mygara

Mygara, 16. 3. 2017, 12.10

vypadá to šikovně, ale u nás by se to neujalo

Fuga

Fuga, 15. 3. 2017, 8.35

to je šikovné, ale asi bych moc nevyužila

Mildret, 24. 1. 2017, 15.04

Vypadá uzitecne ale nevím jak dlouho se v tom bude dítko cítit dobře.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 1. 2017, 11.07

V tomhle by mi syn řval, není rád omezovaný

Aliisha

Aliisha, 20. 12. 2016, 21.18

Super věcička. Možná se podívám a koupím.

Zdeňka S., 9. 11. 2016, 13.23

Dobrý, na cesty určitě poslouží.

jitka46

jitka46, 11. 10. 2016, 21.43

tak tohle vypadá moc dobře

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů