Batoh nebo aktovka pro prvňáčka?

zobrazeno 636×

Vložil(a): Soňka_V, 11. 4. 2021 16.19

Dobrý den, kupujete prosím provňáčkům aktovku nebo batoh, poradíte? A na co si dát při výběru pozor?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lejla76, 22. 11. 2023, 0.14

Koupili jsme loni batoh https://baagl.cz/products/skolni-batoh-airy-rainbow-unicorn - brali jsme kvůli zádům. Malá měla aktovku a nebylo to ono. Je lehouckej, hezky tvarovanej. 👍

kajarosicka, 9. 11. 2023, 13.57

Dobrý den, za mě batoh určitě ano, aktovku jsme měli a zřejmě jsme vybrali špatně, protože malá nebyla spokojena s jejím nošením. Ale je dobré vzít dítě, aby si tu aktovku/batoh vyzkoušelo, ponosilo. Nebo objednat domů obě varianty a uvidíte.

HaninkaKlimova, 26. 8. 2021, 22.57

Koupili jsme aktovku dceři do první třídy. Vybrala si moc hezkou a myslím, že prvňáci všeobecně by měli mít aktovky a ne batohy.

Marie007, 8. 5. 2021, 13.01

Ahoj maminky! Musím se vám pochlubit s webovou stránkou, na kterou jsem narazila při včerejším brouzdání po internetu. Je to web, kde jsou shromážděny všechny možné slevové kupóny a zrovna probíhající slevy na nejrůznějších e-shopech: http://slevovykupon.net/ . Už jsem stihla udělat mega nákup hned na několika e-shopech No manžel bude pěkně zuřit!

Pavla T., 1. 5. 2021, 22.07

Také zrovna vybírám aktovku pro prvňáčka. Když jsem vyprávěla mému otci (školník na ZŠ) o tom jak chci aby byla ergo, lehká kvalitní materiál a zapínání, regulovatelne popruhy,..... tak mi na to odpověděl "kup mu takovou, která poletí nejdál ze schodů" a pak mi vyprávěl jak ty malé děti každý den po obědě hraji o to kdo tou taškou (ultra lehkou ergo pečlivě vybranou třeba za 5000,-) dohodí nejdál že schodů od družiny....., 😂🙆🤦‍♀️🤷‍♀️

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 4. 2021, 9.58

aktovku s pevnym chrbtom. vystuzenym. aj sa v tom lepsie dieta orientuje ako ked ma len makky ruksak a tie steny mu stale padaju a zosity sa krcia. vyuziva ju syn aj v druhej triede. dolezita je aj vaha, su aj extra lahke okolo 1kg ak si dobre pamatam, nenormalne vela zositov a knih nosia, takze kazdy usetreny gram dobry. este zalezi ci ho budes vozit autom do skoly a zo skoly - vtedy je to uplne jedno. ak to bude nosit sam peso na chrbte, tak treba dat pozor na ergonomiu atd

Bilinka, 18. 4. 2021, 0.00

Zdravím, kvalitní batohy má značka Beckmann. Máme je pro obě děti a jsme hrozně spokojení. Batohy jsou kvalitní, pevné a dobře dětem sedí na zádech.

Janinkovka, 21. 4. 2021, 23.48

Zdravím, značku neznám - poradíte eshop, kde mají batohy skladem a kde mají i větší výběr? Děkuji

Bilinka, 24. 4. 2021, 22.26

My máme batoh z eshopu Zdravý batoh - tady mate odkaz https://www.zdravybatoh.cz/

Soňka_V, 25. 4. 2021, 14.59

Moc děkuji za odkaz - batohy Beckmann se mi hrozně líbí Určitě u nich nějaký objednáme

snany, 12. 4. 2021, 22.47

Batoh Boll

Adrianita, 12. 4. 2021, 9.07

Diskuzí na toto téma je tu snad nejvíc,tak použij lupu, něco najdeš i v článku https://www.promaminky.cz/clanky/rozvoj-a-vychova-ditete-106/vybirame-skolni-batoh-a-dalsi-potreby-pro-skolaka-910. Dcera má nakonec aktovku, je to výhoda v organizování pomůcek, ale když ji má plnou,tak se pronese. My ale máme školu 5 minut od domu a když je těžší,tak ji nesu já.

patricia077

patricia077, 12. 4. 2021, 11.30

Já ji taky dnes nesla, přišla mi hrozně těžká a stejně první den ve škole po takové době myslela jsem na ty testy a slabikář zůstal doma i tak se pronesla...pět minut to máte super

Adrianita, 12. 4. 2021, 12.33

Hlavně nechápu, proč tahají sešity, které doma nepotřebují a nenechají to ve škole.. Ještě, když dostanou mlíčka, ovoce a další věci za x dní, tak to pořádně nepobere, tak jí tam radši dávám tašku.

patricia077

patricia077, 12. 4. 2021, 13.35

No je toho hodně..tak většina rodičů dětí vozí autem ale my máme jedno takže většinou chodíme pěšky..máme dvě školy plus místo stejně daleko na každou stranu ale dcera chtěla chodit s kamarády takže má tu vzdálenější kam nespadame a ještě do kopce ale je spokojená 🤣

Eliška Kozlova, 12. 4. 2021, 17.07

U nás si nosí jen co potřebuji k domácím úkolům, což byl první třídě jen jeden + notýsek a žákovská, takže jsem si říkala proč má velkou aktovku

dasza, 11. 4. 2021, 16.49

Ovšem aktovka tu dlouho nebyla..aspoň měsíc...i tato diskuze má historii kde je všechno napsaný..a snad musíš vědět co chceš pro dítě..já třeba jsem proti aktovkami..vybírám dle váhy a rozměrů...a taky motivu.nikdy bych nekoupila Mimoně elsu atd atd..prostě ne...

Salmina+, 19. 4. 2021, 21.21

Souhlas - elzu ani mimoňa bych na aktovku ani batoh nechtěla Dcera má batoh, aktovku bych nechtěla. Koupila bych batoh s ergo tvarovanými zády, reflexními prvky, lehký a objemný.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů