Bačkorky vhodné pro ortopedickou vložku

zobrazeno 2099×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 18. 6. 2016 8.30

Poraďte prosím, do jakých bačkůrek se vejde ortopedická vložka. Bačkorky obecně nemají vyndavací vložku, takže pokud vložíte navrch další, bota se o dost zmenší, nehledě na to, že se časem dříve rozlepí, protože není dělaná na další vložku. Dle našeho pana doktora je důležité, aby syn nosil doma boty. Plus nejlépe, aby bota měla bílou podrážku a aby si je syn uměl jednoduše navléknout sám, což po nás chtějí ve školce.. Přijde mi úplně nemožné tyhle tři věci skloubit.. Nebo se mýlím? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 18.56

leda chodit s vložkou a zkoušet

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 9.41

já doporučuji vzít vložky rovnou do obchodu a zkusit jí tam dát, aby jste to rovnou vyzkoušela s tím. a my máme bačkory od Drábka a tam je jen taková tenká vložka, tak jí tam vyměnit za tu ortopedickou a bílá podrážka tam je. kupuju je v lékárně

Jana Ševčíková, 14. 7. 2016, 10.20

Malá doma běhá bosky, papuče kupovat nehodlam. Zkoušela jsem protiskluzove ponožky a do dvou minut je měla dole. A na ven má parádní Freycoo capacky a na písek Attipasky. Za mě jsou ortopedicke vložky u tak malých děti blbost

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 6. 2016, 20.06

Tak u syna by tedy doma bačkůrky nevydržely, nejraději všude hopsá naboso Podle mě je to dobré, když si zaskáče na gauči atd. Nožička se mu potrénuje

benca, 19. 6. 2016, 19.14

da sa aj tak ze sa obuju opacne topanky ako maju byt, ak je problem s nozickami

dasza, 19. 6. 2016, 17.26

Tikky

ppetaa27, 18. 6. 2016, 18.08

A co jenom protiskluzovy ponozky? Taky bych rekla, ze je lepsi chodit aspon doma bez bot

Kamila Pecharová, 18. 6. 2016, 21.05

Právě, že to je prý naopak.. Doma by měly mít děti obuv a venku v létě pokud možno ne.. Třeba na písku apod. je to vhodné..

dáša, 18. 6. 2016, 21.49

Kamilo máte určitě pravdu. Doporučuje se hlavně různorodý venkovní povrch. Rovná podlaha, asfalt a beton není tak vhodný, ale..všímáte si co vše děti doma dělají? Syn hopsá po gauči, stoupá na špičky, běhá přes koleje a plyšáky, utíká po schodech a u toho všeho ta noha pracuje, tak jak by jí to žádná pevná bota nedovolila.

dáša, 18. 6. 2016, 17.51

Co Pathikovi bf bačkory? já tedy nejsem zastánce ortop. Vložek. Ale pan Pathik dělá tyhle bačkory a budou široké tak by tam jít vložka měla, navíc jsou tenké, tak to nebude taková tloušťka. Zkuste na ně mrknout.

Kamila Pecharová, 18. 6. 2016, 21.04

Díky za typ, určitě mrknu!!!

dasza, 19. 6. 2016, 17.27

Nikdo bf botu nezprzni ortopedickou vlozkou..

dáša, 19. 6. 2016, 17.38

Tak každý si jí tam může strčit sám ne?

dasza, 19. 6. 2016, 18.21

Myslela sem to tak ze kdyz nekdo jede v bf..nikd neda ortoped.vlozku...

dáša, 19. 6. 2016, 19.40

Tak to je jasný. proto se Kamilu nenápadně snažím na bf nahlodat. ale tak jako každý má právo volby a vím, že bf bačkory budou prostornější než klasické. Tak se může po nich podívat a třeba i změní názor.

Katka

Katka, 18. 6. 2016, 12.52

Papuče dětem doma nedáváme a i přesto se jim ploché nohy lepší.

Kamila Pecharová, 18. 6. 2016, 13.00

Děkuji za reakci.. My máme doma od podlahy celkem zimu a v ponožkách se to synovi velice smeká, takže nějaké bačkorky určitě pořídíme, jen nejspíš budou bez té vložky..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů