Ambulantní porod

zobrazeno 576×

Vloženo: 13. 1. 2017 9.35

p

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 24. 1. 2021, 14.31

Super možnost, líbí se mi to. Já jsem sice nevyužila, ale teď už bych asi přemýšlela

nad ambulantím porodem,jsem přemýšlela poslední těhotenství,ale bohužel skrz jizvě po 2 sekcích,jsem musela na třetí

Žofinka

Žofinka, 15. 6. 2018, 14.31

Uvažuji o něm teď při 2. Porodu

Zdeňka S., 24. 5. 2018, 9.48

Nad ambulantním porodem jsem uvažovala hlavně kvůli mladší dceři. Nakonec jsem zůstala v porodnici 3 dny a dcera to zvládla úplně v pohodě

bohyne, 7. 2. 2018, 19.58

Aktuální, relevantní a správné informace o ambulantním porodu najdete zde: www.ambulantniporod.cz (https://sites.google.com/view/ambulantni-porody/home). Byla bych webmastrům promaminky.cz vdecna, kdyby odkaz zařadili k článku. Ostatně, jen letmo a našla jsem v něm nepravdy.

mckvak, 4. 7. 2017, 17.35

Samotny porod a doktori okolo dvakrat naprosto super - sestinedeli je horsi ale co uz no, clovek neni na hotelu Prezit se to dalo

Fuga

Fuga, 20. 3. 2017, 6.59

ne, že bych se netěšila z porodnice domů, ale těch pár dnů mi nevadilo

Mygara

Mygara, 19. 3. 2017, 12.00

pokud nejsou problémy proč ne

skřítek, 18. 3. 2017, 22.41

Vzhledem ke zkušenostem z porodnice bych příště o ambulantním porodu rozhodně uvažovala. Jediný zádrhel vidím v následném absolvování spousty prohlídek a vyšetření miminka a nedovedu si představit s tím čerstvě narozeným drobečkem někde jezdit po doktorech. To by byl asi jediný důvod, který by mě brzdil, protože odloučení od manžela v tak velké chvíli, jakou narození miminka určitě je, jsem nesla dost špatně a oba jsme odpočítávali hodiny, kdy už budeme zase pohromadě.

Petra Önder (petrao)

petrao, 21. 2. 2017, 22.25

Kamarádka tak rodila, jednalo se o porod do vody a ještě ten den šla domů. No u me by to bylo nemožné vzhledem k tomu ze jsem měla císaře. Ale musí to být super

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů