IVF

zobrazeno 1386×

Vložil(a): Nina30, 21. 5. 2021 22.54

Zdravím všechny, máte někdo zkušenost s dobrou klinikou, kde se dělá IVF? Jsme vyšetření, jedno IVF jsme podstoupili na klinice v Brně, ale nepovedlo se a ráda bych šla na nějakou dobrou kliniku, kde ste měli dobrou zkušenost.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Somelierka, 12. 1. 2024, 12.11

Sama tedy zkušenost jako takovou nemám, ale sestra byla na IVF Zlín a tam teda byla nadšená. Byla předtím také v nějaké Brněnské a bez úspěchu, takže hledala až našla je a tam se jim povedlo naštěstí již na první pokus. Nemohla si je vynachválit.

MajkaD, 22. 1. 2024, 11.31

No já také teď uvažuji že bych je nějak zkontaktovala. S partnerem se snažíme už přes rok a pořád se nedaří. Zkoušela jsem i bylinky a nějaké doplňky stravy, ale bez úspěchu. Vyšetření zatím žádné nemáme, ani jsme nikde nebyli, pořád jsem doufala že se nám to povede přirozenou cestou.

Somelierka, 25. 1. 2024, 12.32

Určitě si tam zavolejte, tady budete mít někde i číslo https://www.ivf-zlin.cz/ a domluvte si konzultaci a případně i vyšetření. Určitě Vám tam pomohou a na pomoci není vůbec nic špatného. Sestra říkala, že komunikace s nimi je na jedničku a byla hrozně ráda ze jejich přístup. Nebojte se. Určitě to dobře dopadne.

Laurel456, 7. 6. 2023, 23.45

My jsme IVFko podstoupili na klinice https://www.repromeda.cz/. Je to brněnská klinika a je skvělá. Naprosto úžasná. Moc hezké prostředí, nové, čisté. Odborníci. Testy skoro bezbolestné. A hlavně - pomohli nám tam. My tuto kliniku určitě doporučujeme.

vilina, 26. 7. 2022, 9.33

Já jsem byla a je to úplně v pohodě. Čekala jsem to daleko horší.

Zdendaaa, 25. 7. 2022, 21.33

Mě by spíše zajímalo darování vajíček. Byl jste někdo? Jak to probíhá?

Nina30, 25. 5. 2021, 17.09

Děkuji za komenty, napíšete mi prosím jaké mají čekací lhůty na termíny? Volala jsem na jednu kliniku v Ostravě a dali mi termín až za tři měsíce, což mi přijde hrozně pozdě a upřímě se mi tak dlouho ani čekat nechce.

Hela, 27. 5. 2021, 23.00

V tomhle musím teda kliniku Europe IVF pochválit - termíny mají fakt dobré, nikdy sem nečekala dýl než 14 dní. Souhlasím s Váma, tady hrajou 3 měsíce fakt velkou roli, myslím, že takhle přijde klinika o klienty. Zkuste Europe IVF, budete spokojená.

Nina30, 29. 5. 2021, 21.56

o.k., v pondělí tam hned zavolám a objednám se s manželem na vstupní konzultaci. Na kliniku už jsem se dívala na jejich stránkách a všechno tam mají krásně popsáno. Díky za doporučení, Prahu máme kousek a manžel s návštěvou kliniky Europe IVF souhlasí

Hela, 23. 5. 2021, 11.22

Dobrý den, taky na kliniku Europe IVF docházím - teď jsme ve fázi stimulace před IVF, kdybyste se chtěla na cokoliv zeptat, klidně napište. Jinak chodím k paní doktorce Baťkové a je hrozně milá a všechno do detailu vysvětlí.

Jadonika, 22. 5. 2021, 12.26

Dobrý den, můžu doporučit tuto kliniku v Praze https://europeivf.com/cz/ Na kliniku chodila švagrová a asi po půl roce otěhotněla. Co mi říkala byla s klinikou a hlavně s panem doktorem Rapsou hrozně spokojená.

Katka

Katka, 22. 5. 2021, 8.42

Tak to není jenom o klinice, ale spíš o štěstí. Ta pravděpodobnost je nízká kdekoliv a napoprvé se zadari málokomu. Co vím okolo tak to byl třetí nebo i sedmý pokus, bohužel.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů