Dobrá klinika - léčba neplodnosti

zobrazeno 175×

Vložil(a): AndulaK, 20. 2. 2024 23.58

Dobrý večer, poradíte opravdu dobrou kliniku, která má dobré výsledky s léčbou neplodnosti? Budu ráda za komentáře.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lucipirka, 26. 2. 2024, 2.22

Holky, taky jsem se mrkla na jejich stránky a klinika se mi moc líbí, takže tam zítra zavolám a domluvím se na konzultaci. Manžel do Zlína pravidelně jezdí kvůli práci, takže poloha je super.

KatuskaK, 25. 4. 2024, 17.38

V budově kliniky je i hotel, kdyby bylo třeba, právě mi to přijde fajn pro pacientky, které nejsou z blízkého okolí.

HanakovaPavla, 23. 2. 2024, 23.23

Holky, já taky procházím různé diskuze a co jsem zatím našla, ženský si moc chválí kliniku ve Zlíně. Taky zvažujeme, že se na ně obrátíme.

Damaskova, 24. 2. 2024, 23.50

Taky jsem na kliniku četla skvělé recenze, snad někdo napíše osobní zkušenost. My se o miminko snažíme už 2 roky a taky by bylo potřeba se obrátit na odborníky.

BartankovaHanka, 25. 2. 2024, 22.47

Holky, to je pravda - já jsem u nich otěhotněla po prvním transferu, a to jsem před tím byla v Praze a v Ostravě a tam se nedařilo. Hlavně ale musím vyzdvihnout jejich zájem a snahu pomoct, u nich opravdu nejde jen o peníze. Tady najdete kontakt, je potřeba si domluvit konzultaci www.ivf-zlin.cz/kontakty

DanuskaT, 21. 2. 2024, 17.54

Ahoj, my teď navštěvujeme IVF Zlín. Zatím krátce, takže nemůžu úplně hodnotit, ale první návštěva kliniky byla velmi příjemná.

Mazurka33, 23. 2. 2024, 20.32

Na základě čeho jste kliniku vybírali, prosím?

DanuskaT, 24. 2. 2024, 19.11

Dost v tom udělalo to, že jsem četla hodně pozitivních zecenzí a zkušeností, prohlížela jsem si stránky různých klinik a hledala všemožné informace o průběhu léčby. Zaujalo nás to, že klinika je známá nejen u nás, ale taky v zahraničí a má jméno. No a taky, že léčí podle nejnovějších možností. Třeba využívají umělou inteligenci pro dosažení ještě vyšší šance otěhotnění.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů