Darování vajíček

zobrazeno 210×

Vložil(a): sarkanova3333, 12. 10. 2023 20.48

Ahoj, přemýšlím nad darováním vajíček, ráda bych se zeptala na vaši zkušenost - jak to probíhá, na pro a proti a jakou kliniku jste zvolily? Předem díky :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Evulka, 15. 10. 2023, 19.38

Ahooj. Já byla darovat několikrát a pokaždé všechno proběhlo bez komplikací.

Denisa75, 13. 10. 2023, 19.53

Ahoj, já chodím darovat opakovaně. Chodím na kliniku do Zlína, hodím sem odkaz https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Na stránkách najdeš další informace + kontakt. Za mě super klinika, jinam bych už ani nešla.

Kajka Janikova, 12. 10. 2023, 21.00

Holky, taky nad darováním přemýšlím, nemáte strach z hyperstimulačního syndromu?

Janinka23, 15. 10. 2023, 19.24

Já jsem se ho popravdě bála dost, ale celou dobu, co jsem si píchala hormony, mě na klinice sledovali, tak se moje obavy snížily na minimum. Určitě je super jim svoje obavy říct, můžou ti dost věcí vysvětlit a objasnit a ty si můžeš udělat vlastní názor, jestli do toho jít nebo ne.

esterka228, 12. 10. 2023, 20.51

Ahoj, já se pro darování rozhodla poprvé zhruba před třemi lety, když moje známá řešili těhotenství po onkologické léčbě.. Tehdy jsem v tom našla to pozitivm - pomoct někomu k miminku . Celý proces probíhá tak, že nejdřív podstoupíš testy, zda jsi vhodná adeptka, pokud jo, tak se zahájí hormonální stimulace, kdy si budeš píchat do břicha hormony, tím se dosáhne dozrání většího množství folikulů a budou moct odebrat víc vajíček. Jakmile dokončíš hormonální stimulaci, tak podstoupíš odběr. Ten probíhá v anestezii, nemusíš se bát.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů