Dárcovství vajíček

zobrazeno 2588×

Vložil(a): Kama, 9. 4. 2016 15.22

Holky,na facebooku je článek o dárcovství vajíček,a k němu plno komentářů s různými názory.Tak mě zajímá,co si o dárcovství vajíček nebo spermií myslíte vy?Jaký máte názor?Šly byste do toho?A šly byste do toho,aby se vám narodilo dítě z cizího vajíčka?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

petra.konecna13, 27. 4. 2022, 23.00

Já si myslím že když to může někomu pomoci tak pro? ne?! ale hlavně je to každýho věc, jestli půjde nebo ne.. Já jsem byla.. a nikdy toho nebudu litovat

romana.novak5, 11. 9. 2021, 17.42

Každýho věc tohle rozhodnutí, si myslím.. já jsem darovat byla a mám kamarádku která musela využít darované vajíčko, protože nemohla otehotnet.. já jsem byla na darování vajíčka na klinice IVF Zlín

naty9697, 5. 5. 2021, 23.17

čauky, já byla a rozhodně toho nelituju S tím musí ženská počítat že je to část jí samotné a díte vzejde z jejího vajíčka a ona díte nikdy nepozná.. ale do toho se jde.. Není to povinnost takže záleží na každém. Vidím že je tu zminovaná klinika IVF ve Zlíně.. i já na ní byla,, a byla jsem spokojená.. kdybych do toho šla v budoucnu znova tak si vyberu zase ji

Emka, 28. 4. 2021, 23.19

Ahojky, mám kamarádku která chodila na umelé odpodnění, s manželem se snažili o mimi dost dlouho, chyba byla bohuzel v ní, tak musela využít moznost cizí vajíčka.. vyšlo to a mají kluka jak buka. Nikdy sem ji nevidela šťastnější Proto sem byla darovat na klinice kde jí pomohli a to na IVF Zlín. Říkala sem si že pomužu někomu jako je ona Já sama děti nechci, takže mi nevadí když bude někde po světě bude eventuelne behat muj napul biologicky potomek

RenatkaJelkova, 31. 1. 2021, 22.24

Dobrý večer, a co se obrátit na ivf-zlin.cz?

KytkovaGita, 17. 12. 2020, 22.31

Dobrý večer, slyšela jsem ,že je teď za darování větší množství peněz, snad přes dvacet tisíc, víte o tom některá?

NinkaJulova, 24. 11. 2020, 21.55

Dobrý večer, kde se dá podstoupit tento proces na Moravě?

LakovaFrantiška, 25. 10. 2020, 19.56

Dobrý den, ano, znám, ale nemám žádné zkušenosti. Plánujeme mimi, ale bohužel se nám také nedaří a nevím co už dělat.

LjubaG, 28. 9. 2020, 21.13

Nemůžeme se rozhodnout a zároveň nevíme moc informací, co říkáte na www.ivf-zlin.cz?

LukovaB, 26. 9. 2020, 16.06

Já tam měla kamarádku, bohužel také nemohla otěhotnět. Určitě se tam zastavte, získáte více informací.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů