Vyrážka

zobrazeno 1071×

Vložil(a): dadinkamaminka, 25. 10. 2017 17.35

Mamči,ještě mám jeden dotaz. Syn má nějakou vyrážku na těle.Jsou to malé,červené pupínky a hrozně ho to svědí,pořád se škrábe. Myslela jsem si,jestli to nejsou nestovice a šla k doktorce. Ta nás pomalu odpálkovala,že to neštovice nejsou a že ho nejspíš něco pokousalo. :( Ale co by ho pokousalo ted v tomhle počasí? Jo,má to od zad směrem dolů k nohám a dva pupínky ve předu na noze,na zadku má 2 a na krku taky dva.Je to zvláštní docela... Mám taky pocit,že s emu to rozlejzá,jak to škrábe,co by to mohlo být nevíte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Liduska, 20. 1. 2018, 19.33

Mela jsem dalli med, doporucila mi ho i doktorka, ze pomaha

Mailka, 14. 1. 2018, 17.26

A jakej jsi tedy prosim mela? Na obleceni pro maleho bych to take uvitala

Liduska, 4. 1. 2018, 18.09

A co změnit praci prašek? Nam to pomohlo, mala se uz tolik neskrabe

Norei, 3. 11. 2017, 12.37

...pokračování2: Jak je to s jedy, které pronikají do našeho těla s jídlem? • Maso – kyseliny, konzervanty, stabilizátory, dioxiny • Ryby – těžké kovy • Výrobky z bílé mouky – lepek, sůl, cukr, „éčka“ (rohlíky, housky, chléb, veky, buchty, …) • Mléko a mléčné výrobky – kasein, laktóza, hormony, antibiotika • Ovoce a zelenina – pesticidy, herbicidy, • Cukr – bílý rafinovaný cukr je sám o sobě ve větším množství jed • Umělá sladidla • Brambory – škrob, solanin, vysoký glykemický index • Sůl • Tuky – levné rafinované oleje obsahují zbytky rafinačních látek – benzen, benzin… • Smažená jídla - akrylamid Máte pocit, že ještě žijete? Asi ano, když jste dočetli až sem  A jako bych viděl vaši zasmušilou tvář s otázkou na rtu: CO TEDY S TÍM? Řešení není složité, jak by se na první pohled zdálo. Je však založeno na množství informací, které nejsou běžně dostupné. Můžete je mít i vy. A dokonce zdarma. Zajímá vás to? Jsme vám neustále k dispozici. Zlaté Zdraví Pardubice - Chrudim Miroslav Matucha +420 778 725 546 www.zlate-zdravi.cz zlatezdravi@email.cz

Norei, 3. 11. 2017, 12.34

...pokračování: • Doma to také není bez vady o osvěžovač vzduchu- benzen, toluen, xyleny, styren o z koberců nebo PVC podlahovin uniká formaldehyd, ftalát o z jiných předmětů např. formaldehyd, azbest, tabákový kouř, lepidla, produkty spalování (CO2, CO, SO2, NO2), těkavé organické látky (benzen, toluen, karbonyl), polotěkavé látky (ftaláty a jiná změkčovadla), freony o samozřejmě můžeme hovořit i o biologické zátěži, různí paraziti, bakterie, plísně… Jak je to s jedy, které pronikají do našeho těla s pitím? • Perlivé nápoje – kysličník uhličitý = kyselinotvorný • Sladké nápoje – rafinovaný cukr, sladidla, fosfor, stabilizátory • Minerálky – anorganické minerály; organismus je neumí metabolizovat, ukládají se • Balená voda – bakterie, chloroform, benzo(a)pyren, dichlormethan, dusitany • Voda z kohoutku – chloroform, nízké pH, těžké kovy… (Vaše smlouva s vodárnami zní na SUV a TUV – tedy na užitkovou a nikoli pitnou vodu) • Jak je to s jedy, které pronikají do našeho těla s jídlem? • Maso – kyseliny, konzervanty, stabilizátory, dioxiny • Ryby – těžké kovy • Výrobky z bílé mouky – lepek, sůl, cukr, „éčka“ (rohlíky, housky, chléb, veky, buchty, …) • Mléko a mléčné výrobky – kasein, laktóza, hormony, antibiotika • Ovoce a zelenina – pesticidy, herbicidy, • Cukr – bílý rafinovaný cukr je sám o sobě ve větším množství jed • Umělá sladidla • Brambory – škrob, solanin, vysoký glykemický index • Sůl • Tuky – levné rafinované oleje obsahují zbytky rafinačních látek – benzen, benz

Norei, 3. 11. 2017, 12.32

Milé maminky. Mám tu pro Vás něco k zamyšlení na téma PŘÍČINY NEMOCÍ, tedy i příčiny vyrážek. Jak j to s jedy, které pravidelně vnikají do vašeho těla přes vaší kůži? Možná budete šokováni, když vezmete v úvahu všechny možné zdroje: • Parfémy, kolínské a další voňavé výrobky • Šampóny • Sprchová mýdla a gely • Pesticidy použité na váš trávník, které na vás přenáší domácí mazlíčci a vaše děti • Krémy na pokožku • Opalovací prostředky • Kosmetika • Antibakteriální mýdla na ruce • Prací prostředky a aviváže (prostřednictvím oblečení) • Prostředky na mytí nádobí • Leštidla na nábytek • Čisticí prostředky pro úklid (např. okenní čističe) • Umělá barviva na oblečení • Hygienické prostředky pro ženy • Deodoranty a antiperspiranty • Holící krémy a prostředky po holení • Barvy na vlasy • Masážní oleje a roztoky • Vlasová tužidla a spreje • Tetování a dočasné kresby na kůži • Repelenty proti hmyzu • Volně prodejné masti: proti svědění, bolesti atd. • Chlor ve vodě z kohoutku • Zubní pasty • Tuhé či aerosolové deodoranty • Přípravky proti blechám a klíšťatům, přenášené dotýkáním vašich domácích zvířat • Nejšpinavější místo na světě je madlo nákupního vozíku! Jak je to s jedy, které pronikají do vašeho těla prostřednictvím dýchání? • Vzduch v každém městě je prosycen mnoha jedovatými látkami o Prach, kysličník uhelnatý, síra, olovo, hliník, cesium (chemtrails) o Některá pracoviště mají k dispozici ještě další jedy ve větší koncentraci • Doma to také není bez vad

vendy.z, 27. 10. 2017, 21.04

No já mám štípance od komára, ještě v toto období!!! Potvory...uvidíte jak se to vyvíjí

Žofinka

Žofinka, 27. 10. 2017, 20.09

spíš bych to viděla na reakci na jídlo, prací prášek, krém, nevyprané oblečení

Mygara

Mygara, 27. 10. 2017, 16.17

jestli to svědí, tak to natři Fenistilem nebo psylobalsamem, tím se nic nezkazí

nikolava, 27. 10. 2017, 7.56

Nemate doma treba novy praci prasek?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů