Uz fakt nemuzu

zobrazeno 1972×

Vložil(a): dadinkamaminka, 7. 2. 2018 16.45

Tak ma malej zase zacpu, kazdej den mu davam lactulozu, nezabira to. Kdyz mu dam cipek, nezabira to :( Ja uz jsem vazne zoufala, kazdy den to resim a uz me to vazne unavuje :( Jsem uplne vytocena, tohle mi fakt pokazdy zkazi naladu. Co delam spatne? Dbam na to, co ji, dbam na to aby hodne pil, ale vsechno delam zbytecne. Asi se uz z toho kolotoce zblaznim... Prestane to nekdy? Zitra jdu k doktorce, ale ta mi zase rekne to same co vzdycky... Co mam delat, kdyz na nej nic nezabira? Zkousim vysvetlovat, ale nepomaha to :( Opravdu vam budu vdecna za kazdou radu. Diky

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 15. 2. 2018, 23.09

Kolik je malému? Také jsme si prošli fází Lactulosa, čípky....hodně krve v nočníku....

Mygara

Mygara, 10. 2. 2018, 7.44

už nic nového nevymyslím

Fuga

Fuga, 9. 2. 2018, 6.33

zkus ještě po ránu sklenici teplé vody, pak čípek a zkusit na záchod a tak každý den, aby se vypěstoval návyk

annahb, 8. 2. 2018, 13.45

našla jsem tenhle příběh+diskuzi je tam spoustu rad-mě zaujalo tohle:180ml polotucneho mléka polévková lžíce másla a trošičku medu máslo s medem rozputim a pote přidám mléko necham to ohřát(mléko) a pak ji to dam do flašky. a asi ucinek cca do 5 minut třeba vám něco zabere http://www.zacpa.estranky.cz/clanky/osobni-pribehy.html

dadinkamaminka, 9. 2. 2018, 8.46

Dekuji. Urcite to vyzkousim Vypada to slibne

L.janicka.l

L.janicka.l, 8. 2. 2018, 13.37

Uz sem to psala v diskuzi minulej tyden, bude to o psychice. Mozna ze ho stresujes tim jak do nej neustale neco cpes. Nekdy je potreba klid. Nalada mezi tebou a pritelem atd

Adrianita, 9. 2. 2018, 18.33

Taky si myslím, hlavně klid. A případně zkoušet různé metody pozvolna, chce to čas. Ne to neřešit a pak to najednou hrotit a cpát ho kdecim..

Lenča Pešková, 8. 2. 2018, 11.54

pisu to znovu a asi znovu zbytecne🙂 nejaky olej jako doplnek stravy🙂

dadinkamaminka, 9. 2. 2018, 9.06

Zkusim mu koupit omega 3 s nejakou prichuti, jestli maji pro deti... Treba to pomuze. Vyzkousim vse. Dekuji

Žofinka

Žofinka, 8. 2. 2018, 9.36

a nepřeháníš to, ono počípku se vykaká více než normálně, takže to pak déle trvá než se mu chce

dadinkamaminka, 8. 2. 2018, 12.26

Me rekli v nemocnici, ze pokud nejde na zachod dele jak 12 hodin, uz se jedna o zacpu a je treba to resit... A maji pravdu, musi se chodit kazdy den... Cim dele to trva, tim je ta zacpa pak vetsi...

Minnie, 8. 2. 2018, 12.48

Tak to nevim, já taky nechodím každý den, děcka taky ne oni co snědí to spotřebují

dadinkamaminka, 9. 2. 2018, 8.50

To je divne. Neverim tomu, ze vsechno co clovek sni, si telo vezme... Ja chodim taky kazdy den. Nekdy i dvakrat... Ja bych to neresila tolik, ale jelikoz kdyz syn nejde, tak ho boli hodne bricho a trapi se. Proste to chce ven a nejde mu to. Preci ho nebudu nechavat a nijak to neresit, kdyz vim, jak to ma pak nasledky...

snany, 9. 2. 2018, 11.01

Pětileté dítě nemusí chodit každý den na záchod

annahb, 8. 2. 2018, 8.16

také bych ho nechala doma- dala bych mu k obědu něco třeba mastnějšího-třeba výpečky se zelím,když to zapije vlažným mlíkem půjde to ven samo.Hlavně bych mu kadění nepřipomínala,nenutila bych ho na záchod atd.. může mít i blok z toho že se tak moc snažíte.Děti někdy den dva na velkou nejdou,protože tělo vše zužitkovalo jinak

Kamila Pecharová, 7. 2. 2018, 22.28

A brečí u kakání? Že to bolí.. Řešili jsme zácpu téměř 2 roky.. Nejdříve Lactulosou a když mu stále nestačili ani koňské dávky (projevovalo se to tím, že neustále ukakával ale normálně se nevykakal - naše doktorka stále doporučovala větší dávky Lactulosy, aby se přestal bát, že to bude bolet.. Bylo to pouze psychické!) když už jsem byla na úplném pokraji sil a rozčilením bez sebe (psala jsem sem jeden příběh - u nás to bylo umocněno tím, že jsem měla za zadkem mladšího syna viz. ten příběh) tak jsme přešli na Forlax. Také to trvalo dlouho, než jsme vychytali množství, kolik mu ho dávat, řekla bych, že velkou roli v tom odehrál i věk a srovnání se se školkou v té době, ale nyní mu budou 4 roky, každé ráno mu rozmíchávám 5g Forlaxu a jsme téměř bez potíží.. Ale byl to boj!!!

Aliisha

Aliisha, 7. 2. 2018, 21.19

Napiš sem, co přesně za celý den jedl a třeba něco najdeme

dadinkamaminka, 8. 2. 2018, 7.56

Vcera mel rano jogurt, pak jidlo ve skolce : veka s ramou a s medem, ovocny talir. Obed: zeleninova polevka, rajska s hovezim a knedlikem, ovocny napoj. Doma mel pak presnidavku a k veceri jsem udelala zapeceny jablicka s takovym testickem, delala jsem to podle receptu, ktery davali v tescome s chuti... Pil jupika a mel 3 caje

snany, 8. 2. 2018, 9.05

Veka zahušťuje, stejně jako knedlík

dadinkamaminka, 8. 2. 2018, 11.10

Hm, asi je to tak, ale to by nemohl jist asi nic

snany, 8. 2. 2018, 11.22

Knedlík není nezbytný k životu ani klasická veka. Existuje probiotické pečivo, třeba typu inulík. chápu, že ve školce se to těžko ovlivňuje, ale psát, že by pak nemohl nic jíst je hrozně jednoduché, když možnosti existují

dadinkamaminka, 9. 2. 2018, 8.54

Prave, ze jidlo ve skolce asi nijak neovlivnim... Doma se snazim mu varit zdraveji, nedavam mu ani sladkosti, jen vyjimecne treba lizatko... Vcera jsem delala spaldovy palacinky se spenatem treba, smazila to na olivaci... Stejne se rano nevykadil.

Aliisha

Aliisha, 8. 2. 2018, 12.56

Jogurt jen bílý, ne přeslazené termixi apod. Zkuste vynechat i bílou mouku. Může to být i v hlavě

dadinkamaminka, 9. 2. 2018, 8.56

Podle me to ma v hlave, protoze jinak si to nedokazu vysvetlit. Ji celkem zdrave. Nedavam mu zadny zbytecnosti typu sladkosti atak... Mozna se boji tlacit, ze ho to bude bolet. Ale vcera mu to slo hezky. Sice byl na nocniku a trvalo mu to asi pul hodiny, ale slo to ven. Tak jsem mu to pripomela, ze ted uz vi, ze to neboli a muze kadit kazdy den. Tak jsem zvedava, jak to bude probihat dneska...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů