Telefon na pohotovost, kde poradí

zobrazeno 4506×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 4. 4. 2018 20.12

Dnes jsem byla na kurzu první pomoci a zjistila jsem, jak málo známé je číslo na informační pohotovost. Já sama jej použila již několikrát.. Je to linka dostupná 24h denně, kde se můžete poradit, jak pomoci člověku, který to potřebuje, ale úplně akutně nepotřebuje volat záchranku.. Nebo vám tam poradí, kde je ve vašem okolí pohotovost, lékárna nebo v případě jejich uvážení rovnou vyšlou záchranku oni.. Já tam třeba volala, když syn celou noc zvracel a já si nebyla jistá jaké léky mu podat, nebo manžel volal co má dělat, když jsem se předýchala.. Na telefonu sedí pohotovostní lékař. Myslím, že mít v telefonu by ho měl prostě každý.. Je to 841 155 155 :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Novotná, 30. 10. 2022, 5.02

Mně poradila kamarádka internetové stránky https://www.moje-doktorka.cz/, kde je praktický lékař Hradec Králové. Tady mi pomohli, když jsem měla velice vysoké horečky a přes web kameru proběhla prohlídka, jako u mé praktické lékařky, ke které jinak chodím, ale ta měla zrovna dovolenou. Lékař byl velice příjemný a poslal mi i e-recept, který mi můj manžel vyzvedl v lékárně.

Mygara

Mygara, 8. 4. 2018, 14.37

tak ten je super, alespon si člověk nepřipadá, že je bude zdržovat

Cherrynka, 6. 4. 2018, 17.43

Já ten kurz taky mám, akorát ze školy. Bavilo mě to. Podle mě se to hodí každému

slavuska

slavuska, 5. 4. 2018, 22.50

to je šikovné, už jsem o něm slyšela. před pár lety jsme nevěděla, tak jsem volala 155, když jsem potřebovala radu, ale ta by měla sloužit pro akutnější případy.

Monuli, 5. 4. 2018, 21.04

Velmi užitečné

Fuga

Fuga, 5. 4. 2018, 19.01

to je dobré vědět

Žofinka

Žofinka, 5. 4. 2018, 15.08

Tak to je dobré telefonní číslo

Janako

Janako, 5. 4. 2018, 14.29

Tak tohle vubec neznam,ale urcite je dobre o tom vedet!

editak, 5. 4. 2018, 14.19

tak to fakt neznám, díky za tip... zatím jsem volala pouze jednou zachranku

jancaan, 5. 4. 2018, 13.07

Taky tohle číslo neznám, ale určitě si ho uložím. Nikdy nevíme, kdy bude potřeba..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů