Půjčovna neštovicových pyžámek

zobrazeno 863×

Vložil(a): dadinkamaminka, 1. 4. 2017 12.45

Absolutně jsem netušila,že něco takového existuje.Můžete si půjčit pyžámko,které je infikované neštovicemi :D Půjčíte si ho za 199-499kč a do 14 dnů ho zase vrátíte :) Můžete také svoje infikované pyžámko prodat,normálně ho od vás vykoupí za cenu,kterou si sami určíte :D Co na to říkáte? Mě to přijde přinejmenším ujeté :D V tom dražším balíčku najdete: kvalitně infikované pyžámko Paralen Ibalgin tekutý pudr Fenistil Psilo-balzám omalovánky pro děti prášky na spaní pro rodiče :D :D To je mazec :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 2. 9. 2017, 19.37

tak to byl tedy hustý apríl, já jsem tomu i uvěřila

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 4. 2017, 20.29

editak, 24. 4. 2017, 14.16

tak to je hustý )))))))))

dadinkamaminka, 24. 4. 2017, 20.25

To si taky rikam

misalla, 22. 4. 2017, 22.18

Tak jestli je tohle pravda, tak je to vážně dost ujetý.

vendy.z, 8. 4. 2017, 13.37

No to je pálka

patricia077

patricia077, 4. 4. 2017, 9.53

Slysela jsem o tom a je to ujetý

misalla, 22. 4. 2017, 22.19

Přesně tak, mám stejný názor

patricia077

patricia077, 22. 4. 2017, 22.33

neštovice teď máme i bez pyžámka ať žije školka .-)

dadinkamaminka, 3. 4. 2017, 20.38

Tady je o tom článek,nevěřím,že to byl pouze žertík. Již tisíce zkažených dovolených mají na svědomí plané neštovice. Zákeřné dětské onemocnění spojené s horečkami a svědivými pupínky obvykle propukne v nejméně vhodnou dobu. Moderní rodič však neponechá nic náhodě a chce mít pod kontrolou i načasování nepříjemného výsevu. A proto je tu nová služba Lékárny.cz - půjčovna neštovicových pyžámek. Neštovice do každé rodiny - Duchovním otcem myšlenky je otec dvou neštovicemi nedávno nakažených dcer, náš kolega Milan Duda. Jejich pyžámka také budou prvními cennými kousky v inventáři půjčovny. Jak to funguje? - Je to zcela prosté. Nabídky i poptávky po neštovicových pyžámkách posílejte na e-mailovou adresu pyzamko@lekarna.cz. Výkup pyžámek - Ve své nabídce k odkoupení neštovicemi nakaženého dětského pyžámka prosím uveďte, na kolik si jej ceníte, a připojte fotku. Ujistěte se, prosím, že pyžámko je dostatečně infikováno - odborníci se shodují, že je třeba, aby v něm nemocné dítě strávilo alespoň 10 bezesných nocí. Vzor nálepky BIOHAZARD - k umístění na balíček s neštovicovým pyžámkemPokud pro nás bude stanovená cena přijatelná, obratem od nás obdržíte potvrzení odkupu s adresou, kam pyžámko zaslat. V příloze potvrzení najdete symbol BIOHAZARD, který je třeba vytisknout a nalepit na balíček s pyžámkem. Pyžámko pečlivě zabalte do uzavíratelného sáčku, ten obalte alobalem a zabalte do bublinkové obálky nebo pevné krabičky. Půjčování pyžámek - *** Na výběr je ze dvou balíčků.

Jarka mmm, 4. 4. 2017, 4.05

Samozřejmě,že t je apríl. Nemůžete věřit všemu,co se na apríla píše...vlastně obecně nemůžete věřit všemu,co se píše .

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 4. 2017, 7.40

Přesně a už jen ta nálepka BIOHAZARD 😁

Jarka mmm, 4. 4. 2017, 8.20

Jj...

nikolava, 3. 4. 2017, 20.13

Viděla jsem to hned ten den a prvně jsem nevěřícně kroutila hlavou, ale myslím, že to byl pouze apríl

dadinkamaminka, 3. 4. 2017, 20.38

Já nevím,přeci si eshop,kde prodávají léky a kosmetiku nebude dělat z takových věcí srandu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 4. 2017, 13.14

Na jejich facebooku se objevilo info že je to apríl. Mě bylo jasné že je to nesmysl

Adrianita, 2. 4. 2017, 19.47

Jestli tohle nebyl apríl, tak to ani někdo nemůže myslet vážně.

dadinkamaminka, 2. 4. 2017, 19.32

Nebyl to zertik:D

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů