Otravná rýma

zobrazeno 171×

Vložil(a): mariana221, 27. 1. 2019 16.11

Ahoj maminky, Eliška má skoro celou zimu rýmu. Některé matky mi říkají, že rýma není nemoc. Možná by stačilo něco na podpoření imunitního systému. Poradíte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zuzzzik89, 18. 2. 2019, 17.48

My teda na rýmu používáme už jen mořskou vodu, a když je hodně zle, tak dávám mořskou vodu s mědí.

masastara, 10. 2. 2019, 17.24

Produktů je na trhu mraky. Zkoušela jsem vitamíny Vibovit, Marťánky.. i Immunotrofinu. No a právě imunotrofika mým dětem chutná a zabrala. Můžu říct, že mám zdravé děti.

Mygara

Mygara, 9. 2. 2019, 13.49

Nosánek bych proplachovat mořskou vodu i preventivní a na podporu imunity je dobrá hlíva nebo preventan

slunicko, 30. 1. 2019, 15.10

Taky posmrkavame a kasleme.pomaha nam morska voda.

Ketris

Ketris, 28. 1. 2019, 20.24

Chce to opravdu poradne posilit streva, to mi ver!

klarike1

klarike1, 28. 1. 2019, 19.15

Malá byla loni nemocná co 14 dní s vysokými teplotami, rýmou, bolestí v krku.....od začátku podzimu užívá Jacka Hlíváka a zatím byla nemocná jednou 3 dny....ale kdoví, jestli je to tím

Adelinka, 28. 1. 2019, 15.27

Taky pořád posmrkávám a pokašlávám.

Zdeňka S., 28. 1. 2019, 13.37

Já mám chronickou rýmu celý život. Někdy je to v pohodě jindy horší , v každém případě bez kapesníku nedám ani ránu. Pomáhá mi výplach vincentkou, nebo slanou vodou

Adrianita, 28. 1. 2019, 13.26

Patrala bych po příčině a nebrala to úplně na lehkou váhu. Rýma je dost nepříjemná a pokud to nebudeš vůbec řešit, může se projevit zadní rýma, bolest ucha apod. Má nějaké další obtíže? Podpořit imunitu není tak těžké - zdravá strava, hodně ovoce a zeleniny, zázvor, rakytník, od podzimu do jara betaglukany, hodně tekutin, otuzovani. Pomoci mohou i bylinky a aromaterapie, napařování, Vincentka, mořská voda do nosu, cibule do pokojíčku. A klidně bych dcerku nechala vyšetřit na imunologii, alergologii, ORL. Má dcerka má časté rýmy a občas kašel, jak ji dráždí hleny. Má velké krční mandle a měla jít na zákrok, který nakonec nepodstoupi. Vyloučili jsme teď mléko a mléčné výrobky, cukr a sladkosti už jsme omezili dávno, doporučený je i vyloučení lepku...

Minnie, 28. 1. 2019, 9.28

Kupujem dětské vitaminky z lékány a střídáme je. Marťánky, Rakytníček, Vibovit... všechno možný. Zrovna teď mají holky lízátka Detritin Kids. Nevím zda je to tím, ale od loňského února u jedné a dubna u druhé ani jedno zakašlání, rýma, nic (ťuk ťuk). Jinak já taky říkám že rýma není vyloženě nemoc, ale když u toho bolí hlava, přidá se zánět ucha, dutiny apod je to už nepříjemné. Ale pamatuji se že nám třeba rodiče říkali že s rýmou se do školy může a já si to myslím taky, protože znám déti co smrkaj furt a ty by snad musely opakovat ročník bejt furt doma

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací