Opakovaně nemocná

zobrazeno 1327×

Vložil(a): Andy2018, 28. 11. 2021 20.48

Už nemůžu. Tak dlouho doma být nemůžeme. Dcera (3 roky) opět nemocná již třetí týden. Předtím to bylo týden školka a týden někdy 14 doma. Začalo to před 2 týdny rýmou po týdnu šla do školky na jeden den a opět rýma, teď po dalším týdnu rýma, kašel a teplota. Užívá betaglukany, vitamín D, C, laktobacily na imunitu a nejspíš úplně zbytečně. Myslím, že už to chce něco silnějšího na recept. Na imunologii mi řekli, že něco silnějšího dostane až když bude mít 3 krát po sobě antibiotika. Asi jsem ji s rýmou měla nechat víc přistydnout aby ATB dostala a teď jsme měli možná už klid. Taky se potýkáte s takovou nemocností?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vandica, 28. 7. 2022, 6.11

Já jsem ho také začala dávat celé rodině. A konečně máme dobrou imunitu.

jarcula, 27. 7. 2022, 20.50

Na posílení imunity u tříletého syna mám osvědčený Altaherba sirup ze 14 bylin.

kamika, 17. 1. 2022, 13.06

Tyto kapky užíváme celá rodina pravidelně vždy na podzim a pak podle potřeby. Nemocnost je u nás malá.

vilina, 13. 1. 2022, 11.14

Na jejich www.altaherba.cz jsem našla kouzelné kapky, s těmi máte taky někdo zkušenost?

zinka, 6. 1. 2022, 18.09

Před nástupem do kolektivu dávám na posílení imunity synovi Altaherba sirup ze 14 bylin.

Leoneska, 24. 1. 2022, 10.37

Tento bylinný sirup mě doporučila kamarádka. Dceři ho dávám taky k posílení imunity.

Pavla T., 1. 12. 2021, 21.46

Syn od října .... týden doma, týden škola, pak 2 týdny doma na ATB a když už byl končeně zdravý a měl jít do školy přišel covid. Nyní 3týden karantény.... snad to 6.12. klapne a Vojtíšek půjde po 5 týdnech do školy. Je prvňáček a budou od Mikuláše dostávat první pero.

patricia077

patricia077, 29. 11. 2021, 15.10

Tak s nemocemi v normě ale doma jsou letos zas furt jak vloni díky jiným věcem 🤦..paradoxně mi přijde že až na kašel a občas rýmu jsou zdravější než dříve ale tj jedno když republika řeší jiné nemoci ..jinak ráda vydržet dítě získá časem lepší imunitu

LuciJana82, 29. 11. 2021, 9.52

Nám se osvědčil Biopron na střevní mikrofloru a k tomu bere dcera dlouhodobě ještě ImunoProtect Junior s vitamínem D, C a zinkem, opravdu tahle kombinace nás vytáhla z věčných problémů a absencí.Kdyby náhodou tohle nevyšlo, tak mužeš vyzkoušet ještě tobolky D3 Extra od stejného výrobce, já ho mám ráda, protože složení je bez konzervantů, sladidel, laktozy, cukru i bez stabilizátorů, tohle stačí jenom jednou týdně brát.Na imunitu je déčko zásadní, držím palce:-)

Eliška Kozlova, 29. 11. 2021, 9.31

Některé děti (spíše většina) to tak mají, musí si ten imunitní systém vybudovat samy, výhodou jsou pak mladší sourozenci, kdy se setkají s viry od těch starších a pak už je jen tak něco neskolí, ale taky to bohužel není pravidlo. ATB sice pomůže v tu chvíli, ale vrátí se do kolektivu a za pár dní to bude znovu, vlastní zkušenost. V předkovidové době to byl věčný boj s jakou rýmičkou a kašlíkem, může do školy a s jakou už ne. Teď je to striktní s žádnou (teda pokud není dítě alergik-astmatik, pak ale musí mít vyjádření z alergologie). Bohužel, tak to je, žádné zázračné doplňky stravy a vitamíny nejsou, ale možná to je lepší než nic. Nejlepší je obrnit se trpělivostí, pestrou stravou, hodě chodit ven ... příští rok už to bude určitě lepší! Nejste v tom sama, takových dětí a maminek co to řeší jsou spousty, já taky a to mám tři děti, a nejmladší každou chvíli doma s kašlem

V007A, 29. 11. 2021, 6.41

Ano, obě děti první rok ve školce taky týden ve školce a tři týdny doma. To tak asi je. Ale bylo to tím, že já jsem poctivě nechávala doma a ostatní děti tam chodili s tak velkým kašlem a šípkem až ke kotníkům, že jsme to hned měli taky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů