Nosní mandle

zobrazeno 705×

Vložil(a): hanabbb, 19. 12. 2021 22.35

Ahoj maminky mohla byste mi některá poradit? Mám dcerku skoro pět let, od zářÍ ve školce celkem tři tydny, pořád rýma a kašel…. Huhlá neboť má zvětšenou nosní mandli. Pro trhání zatím nejsem, pomohlo vám prosim neco a též na posílení imunity? Nyní dáváme dračí sirup….

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

patricia077

patricia077, 20. 12. 2021, 17.05

Já tohle řešila před dvěma lety už jsme byli obj na zákrok ale mezitím si dcera zlomila nohu zákrok jsem zrušila a nasadila čínskou medicínu konkrétně hebkost labutí šíje na radu zde na webu a světe div se nevím zda to pomohlo ale po třech měsících klid a od té doby nic

hanabbb, 20. 12. 2021, 17.14

Tak zkusim moc diky

patricia077

patricia077, 20. 12. 2021, 17.22

Jinak ten dračí sirup dávám taky

Eliška Kozlova, 20. 12. 2021, 8.10

Určitě čas a trpělivost, imunita se teprve zakládá a tělo se učí bojovat s infekcí, které je teď víc vystavena. Možná bych zkusila Imunoglukan sirup, ale lepší bude co nejvíce chodit ven, chladný a čerstvý vzduch je nejlepší. Můj nejstarší měl také problémy (od 3), sledovali ho rok na dětském i ORL, nakonec po dg. Bronichialni astma na alergologii, mu bylo doporučeno mandi odstranit, léčí se s astma, ale s mandlí už problém nebyl, teď mu je 11. Mě odstraňovali nosí mandi 4x a krční taky (ta nedorůstá).

dasza, 20. 12. 2021, 5.28

Čas...a ve škole už byl nemocen minimálně..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů