Masáže miminek

sledováno 1× zobrazeno 913×

Vložil(a): Heluschka, 19. 4. 2017 21.11

Pomáhají masáže dětem při běžných nemocech

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 28. 4. 2017, 14.07

my masírujeme jen bříško na prdíky, zbytek jsem nezkoušela, tak nevím

vendy.z, 26. 4. 2017, 7.56

myslím si, že ne...ale určitě uklidní a to je dobré

Alexis, 21. 4. 2017, 11.15

My doma masírujeme. Dostala jsem se k tomu přes paní co mě připravovala na druhé těhotenství. Malej byl pořád nemocnej, nemohl se zbavit kašle, tak mi ukázala jak masírovat, když ho to chytne,aby se kašel utišil a taky co a kde masírovat,aby se kašle zbavil. Za 3 dny bylo skoro po kašli. Pak trpěl na zažívací problémy, nechtěl moc jíst, tak jsem mu taky masírovala body a bylo po problému. řešili jsme s ní i spánek. Masáže jsou super. U dětí se tak dá pomoct právě, když jsou nemocný, když na ně něco leze. Rychleji se z toho dostanou.

Heluschka, 27. 4. 2017, 11.35

No právě ten kašel nás teď trápil hodně a doktorka nám pak dala antibiotika, i když CRP bylo dobré. Ale dýl jak měsíc jsme dávali jen nějaký sirup a kašel neustupoval. Takže jsem si řekla, že s tím musím něco dělat. Nějak pomoct. Jestli to takhle funguje tak budu raději masírovat než dávat antibiotika. To sis musela dělat nějaký kurz? Nebo kde zjistím jak masírovat? Abych spíš neublížila

Alexis, 9. 5. 2017, 21.34

Ne, kurz na to nemám.My jsme vždycky přišli k té paní a ona mě to naučila, ukázala postup a pak jsem masírovala doma. Ono to pak musíš dělat třeba 2x denně. Ale účinky jsou teda úžasný. Koukni se na www.freiia.webnode.cz tam najdeš info o té paní. Nedám na ní dopustit. Na víc je ochotná se kdykoli spojit. Někdy jí volám, chci se třeba jen poradit a vždycky je v pohodě. A s malým to umí suprově.

Heluschka, 31. 5. 2017, 19.42

Tak jsem té paní taky volala, zase se nám vrátila rýma a kašel. Něco mi poradila po telefonu a příští týden k ní jedeme. Takhle na mě působila moc dobře. Byla příjemná. Koukala jsem, že pomáhá i při přípravě na těhotenství. Tak jsem dávala kontakt i švagrové. Budeme tam jezdit asi celá rodina

Alexis, 6. 6. 2017, 22.24

jjj, dělá toho víc. Budeš určitě spokojená, něco vám poradí. Ona je úplně v pohodě ženská. Má taky mimčo, takže se s ní dá normálně pokecat. Dej pak vědět, jak jste dopadli. Myslím, že budete muset taky masírovat

pouzarovaj

pouzarovaj, 20. 4. 2017, 19.42

neslyšela jsem o tom

annahb, 20. 4. 2017, 14.56

znám masáže jen při kolice u miminek

nikolava, 20. 4. 2017, 14.40

Také znám jen masírování bříška u miminka, jinak nevím

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 9.56

na bolest bříška ano, míčkování při kašli na odhlenění třeba vůbec neznám

patricia077

patricia077, 20. 4. 2017, 9.22

já to zkoušela mnohokrát maximálně je trochu uklidnily

lazna, 20. 4. 2017, 8.21

Na bolesti bříška pomáhají.

Kikinka30, 20. 4. 2017, 7.09

To take neznáme..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů