Krátka uzdička na jazyku

zobrazeno 724×

Vložil(a): louskacek2, 10. 8. 2016 22.21

Řešení? Syn se narodil s kratkou uzdičkou na jazyku - nemuže vyplaznout jazyk. Strasili mne ze diky tomu bude i hur kojit....no to nastesti u meho savce nehrozilo:-). Do budoucna je pry potreba resit nastrizenim, u nekterych ambulantne bez umrtveni u jinych s umrtvenim atd. Prosim zkusenosti matek se stejnym problemem. A zajima mne i kdy u Vaseho ditete resili. Nekde pry hned treba v roce a jindy nechavaj az do 3 let az kdyz zacne vadit v reci....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

louskacek2, 19. 11. 2017, 19.21

No my šli ted vě 2 letech a 2 měsících....od natozeni chci at mi to smiknou . Měl rýmu a za druhé se pan doktor boji....technického provedení.

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 15.55

tak bez umrtvení ani ránu a každý odborník má jiný názor

Fuga

Fuga, 18. 12. 2016, 10.16

no bez umrtvení bych to nedala ani já

vivianr, 29. 8. 2016, 15.17

Řešit, co nejdříve. U malé to zubařka odkládala a je problém. Teď má panickou hrůzu ze zubaře, ikdyž to nebylo nic strašného, spíš byla v šoku.

louskacek2, 29. 8. 2016, 20.33

Vam to dělal zubař jo ? U nás to prý dela chirurgie detska...a zubař ka ted ani nic neříkala když nás viděla.

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.34

Bez umrtvení? ....Jinak jsem o tomto problému neslyšela. Ať to dobře dopadne!

Katka

Katka, 11. 8. 2016, 9.22

Synovi to šmikly hned druhý den v porodnici. Bez umrtvení, nekrvácelo to ani nebrečel. Trvalo to vteřinu. Prý by špatně mluvil.

veru.veru, 11. 8. 2016, 9.20

Nic to není,banální zákrok.

louskacek2, 11. 8. 2016, 6.48

Me právě jak v porodnici tak má dr. V 10 měsících říkala že je ještě brzo. Ne že bych chtěla aby mu to hned smikli ale nechci to zanedbat a rada bych zkušenosti maminek kdy jim dělali.

dasza, 11. 8. 2016, 5.36

Osobnr byvh to dala co nejdriv...pak se rec blbe napravuje.. Atd

JanaH, 11. 8. 2016, 3.25

Starší syn to měl taky. Uzdičku mu nastřihli už v porodnici při vizitě. Přišlo mi, že to zvládl úplně v pohodě, asi to vážně nebolí. Jinak já to mám taky, jazyk dokážu vypláznout jen malý kousek pod dolní ret. Žádný nástřih mi nedělali a naučila jsem se mluvit normálně. Ale asi je to těžší, když je díky krátké uzdičce jazyk míň pohyblivý. Vím, že jsem měla problém naučit se správně L, ale jestli to souviselo s uzdičkou, to nevím.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů