Impetigo

zobrazeno 2783×

Vložil(a): Jackey, 17. 11. 2015 12.54

Mám skoro čtyřletou dceru a poprvé se u ní objevilo impetigo. Nejdřív jsem si myslela, že si jen rozškrábala nějaký pupínek, ale ani po týdnu se to nehojilo, takže jsme zašly k doktorce a dostala antibiotickou mast. Máte s tím někdo zkušenosti? Za jak dlouho to zmizí?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 12.09

mělto syn a dcera a myslím, že to týdne to bylo v pořádku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.41

Tenhle název už jsem sylšela, ale nevím co to je

Fuga

Fuga, 28. 11. 2016, 19.37

já to měla jako malá, ale jak dlouho to trvalo si už bohužel nepamatuji

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.12

Je to opruz, ale ATB mast za pár dní zabere a bude to v pořádku. Ale pozor, je to ze začátku nakažlivé.

Jackey, 19. 11. 2015, 15.31

Děkuju my to právě nejdřív léčili klasickými zásypy, protože to mokvalo, ale nic nezabíralo a začalo to jít hodně do hloubky, tak jsem radši k dr šla. Teď je to vlastně čtvrtý den s tou atb. mastičkou a vypadá to výrazně lépe. Jen teda nevím, jestli i v této době je to ještě nakžlivé, když už to nehnisá a je na tom zaschlý stroupek...

JanaH, 17. 11. 2015, 22.15

O impetigu jsem slyšela poprvé nedávno, když to měl nějaký spolužák od syna ze školky. Naštěstí to od něj nikdo nechytil. Ale zjistila jsem, že je to asi docela běžné. Syn od kamarádky to měl teď, dcera od známé před rokem.. Prý záleží na tom, jestli ta antibiotická mast zabere nebo ne. Mast by měla do týdne zabrat a začít se to lepšit, zmizí to až tak po 14 dnech. Pokud nezabere mast, dávají na to prý klasická antibiotika.

dasza, 17. 11. 2015, 16.42

Pp tydnu lecby to ustupovalo...napred sem to nelecila ze ma opar nad rtem...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů