Bomby po dovolené

zobrazeno 719×

Vložil(a): Leňulka, 30. 7. 2018 11.55

Ještě, že jsme si na té dovolené odpočinuli a nabrali síly, protože bomby co se tu teď na nás sypou jsou teda něco. To, že mi odešel ponorný mixér zrovna ve chvíli kdy jsem dělala marmeládu by nebylo tak hrozný. Ale zase začíná kolotoč doktorů. Po kontrole na očním nemá dcera to oko tak jak má být a už jsme objednáni do nemocnice, kde jí to případně odstraní. Já mám výsledky cytologie opět na pytel už po několikáté tak jsem vyfasovala doporučenku do nemocnice k odborníkovi. Tak to nám ten normální život po dovolené krásně začíná. Jestli teda nastoupí dcera do školky se taky neví, když jsme tam měli jít tak měla campylobaktera, teď tam nejsou takže se to bude řešit až v září, jenže to nevíme zase kdy jí budou chtít doktoři udělat to oko, protože přes léto to prý nedělají. Takže je všechno takové to ´´nevím co bude´´ Chtělo by to dovolenou :-D :-D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 8. 2018, 6.58

dovolená by byla dobrá pořád:-)), i když se daří, ale k životu patří i ty bomby, bohužel

Ketris

Ketris, 4. 8. 2018, 13.03

To je proste zivot no..

Žofinka

Žofinka, 3. 8. 2018, 11.20

Tak takové bomby jsou opravdu naprd, ale zase bouchnou a je klid

Fuga

Fuga, 2. 8. 2018, 6.00

proti nemocem je to procházka růžovým sadem, ale já včera vyprala 10 praček a dnes to budou tak 4, protože děti nám zvracely, a pak i my dospělí na dovolené, ještě že to bylo u nás na chatě a ne někde v penzionu, protože to nevím, jak bych vysvětlila

Lenourecek, 1. 8. 2018, 21.31

To zvládnete, alespoň máte sílu po té dovolené

Petra Schoberová, 1. 8. 2018, 6.11

Drž se .. Na nás to všechno padá už více než rok a ne a ne přestat, začalo to babičkou - nemocnice - ldn pak brácha měl vážně potíže - nemocnice - pak začal syn neustále nemoci které trvají dodnes - nemocnice operace atd.. Pak moje máma operace, babička opět nemocnice ldn a teď naposledy nám skončil Dědeček v nemocnici s ucpanou koronarni tepnou.. Ještě že si zavolám sanitku sám jak mu bylo zle.. Babička stále v ldn.. No, veselo.. Ale člověk musí věřit že to jednou přejde a bude líp

Leňulka, 1. 8. 2018, 8.33

Ježiš to je toho, to ty se drž. To je to naše prd, proti tomu jak jste na tom s nemocnicí vy

V007A, 31. 7. 2018, 20.46

Jo,taky máme všechno vždycky dohromady a je to na zblazneni.

Nikoll, 31. 7. 2018, 10.17

A to můžeš být ráda, že za Tebou nikdo ty "bomby" neposílal na dovolenou já si někdy říkám, že snad by bylo nejsnažší sbalit nám kufry, odletět někam hodně daleko a domů poslat jednou za rok pohled

L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 7. 2018, 22.27

Vzfycky se pokazi tri veci najednou, tak ted uz mas vybrano a bude to lepsi

Aliisha

Aliisha, 30. 7. 2018, 21.57

Když se to se*e, tak vše najednou. U nás je furt něco. To je život

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů