vozík za kolo

zobrazeno 2401×

Vložil(a): Klarys, 15. 5. 2020 11.46

máte někdo vozík za kolo? víte co myslím? je to jakoby taková trojkolka a dá se to vozit buď samotné nebo za kolem :) máte to některá?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jirasek, 11. 9. 2020, 8.50

Odporúčam z Decathlonu tento-https://www.decathlon.sk/vozik-za-bicykel-thule-coaster-id_8513717.html kamarátka ho má a je s ním spokojná. Vymieňajú si ho s mužom, jednoducho si ho uchytia na bicykel, prípadne odpoja, sú tam riadidlá a môžu deti voziť 🙂 ja si mám tiež v pláne pozrieť niečo podobné. Zatiaľ sledujem či sa naň nevyskytne nejaká zľava - https://www.kodino.com/sk/obchod/decathlon/

Klarys, 24. 9. 2020, 19.32

děkuji za odpověď, ale spíš by mě zajímalo něco pro ČR a taky bych asi raději, kdyby to byl nějaký obchod přímo na kočárky a podobné věci pro děti než nějaký sport shop, ale i tak díky

Lela, 17. 8. 2020, 21.34

my ho máme a jsems ním spokojení, hodně výletujeme takže je to pro nás praktická věc, nemusíme s sebou vozit kočárek, do terénu taky dobrý a když jdeme třeba na brusle, tak je to lepší než klasický kočár, pokud hodně sportujete a tak, tak věřím tomu že využijete a bude spoko

KristinaS, 20. 5. 2020, 23.05

Ahoj, mame. Mame thule chariot dvojmistny. A je to super. Prijde mi bezpecnejsi, ze ty deti jsou kryte konstrukci. Kdyz se vysypes a mas ho v sedacce, jde rovnou na zem. Ja se vysypala jednou s vozikem a ten zustal na kolech. Ja domlacena a deti se me ptaly, co delam za blbiny 😂 protoze s nima to ani nehlo.

Minnie, 15. 5. 2020, 17.32

Neměli jsme. Nelíbí se mi to z hlediska bezpečnosti a taky ty děti dýchají samý sajrat.

dasza, 15. 5. 2020, 18.21

Sorry..ale toto fakt může říct jen člověk co to nikdy neviděl na živo a nemá s tím zkušenosti🤦🤣🤣🤣

Minnie, 15. 5. 2020, 18.42

Věř že jsem viděla, mají to kámoši 😂 voz si děti kde chceš, já budu taky dělat co uznám za vhodné, dík.

petralak

petralak, 17. 5. 2020, 9.01

Ohledně bezpečnosti... nejblbejsi je, že spousta provozovatelů s tím jezdí i po silnici, kde takový vozík nemá co dělat... protože ono je to jenom kousek od baráku, chaty a pak už jsme na zpevněné cestě v lese apod. 😠

dasza, 17. 5. 2020, 9.47

Tak na silnici to nemá co dělat..ale vzhledem k tomu že prostě to po silnicí ve většině případů aspoň kousek je...se to tak hold někdy udělat musí....ale taky to na silnici vidím nerada..

dasza, 15. 5. 2020, 12.59

Měli jsme..nalitali jsme s tím mega km.a od půl roku šli do sedačky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů