Jakou postel pro dvě děti?

zobrazeno 136×

Vložil(a): Maary, 9. 4. 2019 16.29

Ahoj, potřebovala bych poradit. Dcera se rozhodla, že už nechce spát s náma v posteli a že by už raději měla svoji. Bohužel bydlíme v bytečku 2+1, já manžel syn 5 let a dcera 3 roky. Potřebovala bych najít nějaký kompromis aby obě děti měly v pokojíčku svoji postel. Mám trochu strach z patrové postele. Příjde mi, že jsou na ní děti ještě moc malé. Syn občas ještě v noci přejde k nám do postele, tak aby náhodou ze schůdku nespadnul. Prosím od kolika let jste pořizovali pro děti patrovou postel?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

editak, 14. 4. 2019, 16.47

my se chystáme na patrovou, stejný problém- malý byt... ale syn větší syn je taky malý, 4r, ale jinak to u nás nepůjde

Žofinka

Žofinka, 13. 4. 2019, 15.27

Vysouvací šuplík jako nouzovky do malého bytu proč ne, ale chce to kvalitní matraci

Pavla T., 11. 4. 2019, 22.40

My máme takovou vyvíšenou (myslím že 120cm) a syn je v ní od 3 let, bez problémů sleze i vyleze i v noci. Patrovou postel má kamarádka v opravdu malém pokojíku pro 2 děti (4 a 2,5 let), má rozměr horní 90x200 a spodní 140x200 a je to teda super. Zatím spí oba dole vedle sebe a do budoucna se uvidí.

Fuga

Fuga, 11. 4. 2019, 15.32

Doporučuje výrobce až od 7mi let, ale co zkusit jen mírně zvýšenou a posunutou tak, aby nebyly přímo nad sebou

Čertice, 10. 4. 2019, 22.16

My taky měli palandy, co si pamatuji. Ale třeba starší syn by určitě spadl, má divoké spaní a spadne i z nízké a to mu je 13 ale kamarádka má na palande nahoře takový tunel, aby nespadl ze spaní má 3 roky.

Aliisha

Aliisha, 10. 4. 2019, 20.05

Patrovou bych se bála. Z ložnice bych udělala dětský pokoj a spala na rozkladacim gauci. Dětem 2 klasické postele

Cherrynka, 10. 4. 2019, 17.19

No já jako malá jsem měla dvoupatrovou ve třech etech a bylo to ok. Nespadla jsem nikdy ale záleží, jestli se nebbude bát lézt do schůdku, synovec se třebaboj

Maary, 10. 4. 2019, 14.17

O vysouvací jsem taky přemýšlela ale nevím. Až trochu povyrostou tak asi nebudou chtít spát vedle sebe. Přece jenom bych ráda koupila postel kterou nebudu muset za 4roky měnit. Dvě samostatné postele do pokojíčku nenarvu už by nebyl prostor na hraní. Navíc bych chtěla nějakou masivní, hodně se nám s manželem líbí masivní dřevo. Našla jsem třeba tuhle ta by byla supr https://www.nabytek-aldo.cz/patrova-postel-z-masivu-pino-s-pristylkou-pisbzg10-x11574 možná bych koupila i ten šuplík a ze začátku by oba mohli spát blíž k zemi aby nebyl v noci karambol. Nemáte někdo s tímto e-shopem zkušenost? Zda jsou spolehlíví?

snany, 10. 4. 2019, 13.34

Děti se naučí, takže si bude dávat pozor. Nicméně já jsem proti patrový postelím, ne kvůli bezpečnosti, ale z hygienického hlediska. Opravdu se do pokojíku nevejdou dvě postele? Moje děti mají rostoucí postele.

NiFee, 10. 4. 2019, 9.25

do maleho bytu tu vysuvnu ja by som sa bala aj pre vacsie dieta poschodovu

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací