Jídelní židlička...

sledováno 1× zobrazeno 1711×

Vložil(a): Lenka a Terezka :), 6. 9. 2015 11.40

Ahojte maminky, měla bych dotaz..za pár týdnů chceme koupit jídelní židličku pro malou. Zajímalo by mě jaký máte názor..jestli je lepší dřevěná či plastová a můžete klidně i napsat jaký typ máte doma a jestli jste s ní spokojená..Děkuji :)..

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 7. 2. 2018, 16.54

měla jsem dříve plastovou, ale blbě se čistila, tak jsem pořídila dřevěnou

Mygara

Mygara, 29. 1. 2018, 15.24

zlatá dřevěná klasika, dobře se čistí

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 9.33

hlavně dobře omyvatelná bez zbytečných hejblátek apod. Za mě vede dřevěná

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.48

Já nedám dopustit na obyčejnou dřevěnou židličku, kterou jsme měli už jako děti

AllaŠvecová, 3. 10. 2016, 8.45

Meme chicco polly a je dokonalá,pozorovatelná do pololehu,da se i výškově. Mala ji ma od pul roka a jede kazdy den nedokazu si predstavit honit malou s jogurtem

luciusmius, 24. 4. 2016, 22.53

máme z druhé ruky dřevěnou která se dá rozložit na židličku a stoleček. A supr. Malá ho zapatlá vezmu vlhký hadřík a je hned zas čisto. Navíc po rozložení si na něm hraje. Potah ze židličky sundám vyperu... a vzhledem k tomu, že nohy a půl těla má jakoby pod malým stolečkem, tak nepotřebujeme popruhy a to máme doma satana Bohužel nemám fotku té naší tak posílám aspoň odkaz http://www.bambino.cz/bambino-cz/eshop/13-1-Jidelni-zidlicky/0/5/180-Basic-Detska-drevena-jidelni-zidlicka-viceucelova

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 16.48

my máme dřevěnou, dá se rozdělat na stoleček a židličku a nezabírá tolik místa. U babičky máme plastovou a ta má vzadu praktický košíček, ale už je docela malá. Dřevěné jsme oddělali pultík a malý si do ní leze sám.

a.nnysek, 16. 11. 2015, 8.15

My máme plastovou a zároveň velmi robustní, Chicco Polly Magic-je polohovatelná už od narození, dobře se čistí,jde nastavit do různých výšek,snadno přemístit..Sice dražší,ale u nás se vyplatilo

Minnie, 15. 10. 2015, 10.24

My máme dřevěnou, ale také je rozkládací na samostatný stolek a židličku. Koupili jsme před 3,5 lety v obchodě s dětským zbožím tuším za 600 korun. Praskl nám ale potah na té židli, museli jsme to nechat našít znovu

kacenkadufkova, 29. 9. 2015, 7.42

Určitě plastová. Lépe se omývá. Máme obyčejnou z Ikei a jsme s ní naprosto spokojeni.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů