Zlodejem v pohode..

zobrazeno 605×

Vložil(a): dasza, 13. 3. 2017 13.01

Rok se s rokem sesel..a synovi bylo treba koupit nove kolo..po xx tydnech vybirani na netu sme dve meli v nejuzsim vyberu.a jeli je ozkouset do obchodu;) syn zkousel.jezdil.atd...a vybralo se..kolo bez caroveho kodu a nic...dojdem k pokladne a prodavac pipa kolo dcery(ta si tez vybrala nove kolo)..a rika synovi..jee ty mas hezky kolo...takove sem jeste nikde nevidel....cumim na nej a hlavou mi problesklo.usetrime hodneee tisic;) kdyz prodavac nevi jaky prodavaj sortiment;)) no jasne.zaplatily jsme obe kola...ale uplne lehce sme mohli mit jedno kolo gratis..kolo nepipalo ani ve dverich,kdyz syn sel jezdit pred obchod;)) a tak mu rikam ze teda to kolo maj v nabidce a kupujem ho..a prpdavac dost vykuleny..prej vite jsem tu teprv kratce;)) no me to vykladat nemusi;)ale v nasi zemi mi kola zadarmo bral kde kdo..no a prej kdyz jsme tak poctivi tak ue nam vyridi slevu na dalsi nakup..a nekecal...20%se sikne;))

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.48

vy jste ale ze slušné sorty lidí .-)

Kikinka30, 2. 4. 2017, 18.32

To je teda legrace.....😉

slunicko, 17. 3. 2017, 8.19

Bracha kdyz byl maly tak v pohode vyjel s kolobezkou. Projel se venku a vratil se nazpátek s ni do obchodu,kde ji zaparkova na misto. Mamka tenkrat silela

Fuga

Fuga, 14. 3. 2017, 8.48

tak to je dobré, málem provést kolo, to je umění ten prodavač tam asi moc dlouho nevydrží

Jana82

Jana82, 14. 3. 2017, 8.10

Nám se stalo, když jsme kupovali kolo a vybaveni na něj, že zapomněli započítat láhev na pití, která neměla kód, ale přišli jsme na to až doma, že to tam na účtence chybí.

Leňulka, 14. 3. 2017, 7.00

tak stane se ale u kola jsem to ještě nezažila. Já nedávno ušetřila 100kč v obchodě, všimla jsem si toho až doma, že mi vrátila o stovku víc

skřítek, 13. 3. 2017, 22.40

Ha, a to doma pořád poslouchám, že jsem s tou svojí poctivostí až nemocná. Zmíním se o Vás....

snany, 13. 3. 2017, 22.09

Já bych si nejprve myslela, že prodavač vtipkuje.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 3. 2017, 21.46

Také bych ho zaplatila, na tom bych neměla žaludek a sleva super

Lenourecek, 13. 3. 2017, 21.22

Pan prodavač je tedy opravdu všímavý ... Ze slevy máte určitě radost

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů