Zábal na celulitidu

zobrazeno 2401×

Vložil(a): Cherrynka, 9. 9. 2018 13.37

Ahoj :) komu by se to hodilo, tak přidávám recept na domácí zábal na celulitidu. Olivový olej se smíchá se skořicí, aby vznikla řídčejší kaše, nanese se na stehna, zadek nebo břicho a zabalí do potravinářské folie, nejlépe přes noc. No já to zkoušela a musím říct, že to dost štípe :D zná to někdo, zkoušel to někdo vícekrát? Jestli to má smysl opakovat abych zbytečně neutrácela za olej a skořici zbytečně :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

koliaska105, 1. 8. 2022, 22.16

Tak o tomhle jsem teda ještě neslyšela. Ale určitě to vyzkouším, díky za tip. Právě s celulitidou mám celem problémy. Hlavně po porodu. Právě po porodu se ale obecně mé tělo dost změnilo. S čím například nejsem úplně spokojená je jak teď vypadám "tam dole." Zkoušela jsem si o tom něco ale hledat a podle všeho by to snad mělo jít řešit, viz https://www.labioplastika-praha.cz/

Gustawka, 14. 8. 2021, 13.42

Olivový olej a mletá káva je super zábal

Barča2020, 24. 4. 2021, 20.56

Co se týče ošetření celulitidy a její opravdu funkční řešení tak jedině www.deadiacosmetics.cz

lucie25987, 9. 1. 2021, 21.35

Ty jo, já si teda nedokážu představit, že bych se měla do něčeho přes noc zabalit. To bych asi neusnula . Já s celulitidou také bojuji, i když chodím pravidelně běhat a nemám nadváhu, celulitidu mám stejně. Momentálně se na ni snažím vyzrát s rozmarýnovým esenciálním olejem, který jsem si našla na https://ceskozdrave.cz/celulitida-ktere-esencialni-oleje-vas-ji-zbavi/ , tak jsem zvědavá tak za měsíc, jestli budu mít celulitidu menší. Držte mi palce .

Ditunka69, 31. 7. 2020, 13.23

To si nevyberes! Nikdo neni dokonaly, ikdyz to muze tak vypadat! Proto jsou v dnesni dobe mista, kde ti s tim pomuzou.

Mailka, 29. 7. 2020, 21.44

No vidis, kazdeho trapi neco jineho, kdyz ne ksichtik tak pr.el

StaniskaKon, 25. 7. 2020, 9.45

Ja ano. Do Amaryllis jsem chodila na cisteni pleti, celilitida me netrapi

Mailka, 18. 7. 2020, 22.02

Dekuji dekuji, byla jsi tam? Na jakem zakroku si byla??

Ditunka69, 15. 7. 2020, 13.37

Ja bych ti urcite doporucila odborne misto kde se tomu opravdu zabývaji do hloubky, vim o jednoum v Praze, Amaryllis centrum, opravdoví profici.

Mailka, 11. 7. 2020, 21.26

A co nejaky zakrok, mate to nekdo za sebou? zkusenosti? co by jste doporucily?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů