Vánoční dárky

sledováno 1× zobrazeno 3855×

Vložil(a): Leňulka, 13. 10. 2017 14.17

Tak maminky kolik už máte vánočních dárků? My už máme tak nějak pořešeno. Sobě jsme si koupili nový tv stolek s poličkama a gumy na auto i disky, to dojde příští týden. My jsme na ty praktické potřebné dárky :-) Tchánovcům jsme chtěli koupit novou postel protože spí na rozkládacím gauči o velikosti 1,5 lůžka což nepochopím jak se tam vlezou :-D no ale podělal se jim radiátor takže jak to řekli jsme jeli a koupili jim nový a hned jim ho dovezli, že to mají už předem k Vánocům aby mohli topit. Pak máme už objednány fotodárky jako maličkosti akorát ještě přemýšlím co mým rodičům většího praktického jako tchánovcům ten radiátor. Jenže naši mají všechno a nebo si to hned koupí,takže tam fakt netuším co. Myslíte třeba nějaký wellnes nebo víkend pobyt apod? A případně kam by jste doporučili? No a ta naše malá to je taky kapitola to vůbec nemáme tucha co

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 5. 12. 2023, 8.29

Letos už to mám všechno nakoupené. Největší radost mi dělá asi malá peněženka od https://www.penezenky-ahal.cz/damske-penezenky-male/ kterou jsem koupila pro maminku. Ona už nikam moc nechodí, je doma v důchodu a teď je po operaci kolene. Což jako není nic moc, samozřejmě. Ale přeci jenom občas někam jde a vím, že je ráda, když se před lidmi hezky prezentuje. Ostatně ono to v Praze jinak nejde.

jarcula, 28. 11. 2022, 0.15

Je doporučena od 8 let, synovi je 9, tak pro něj bude super. Je na rozvíjení představivosti a vyjadřování, což je u dětí skvělé.

zinka, 25. 11. 2022, 20.45

Od kolika let se může hrát?

jarcula, 23. 11. 2022, 18.38

A jaké budete kupovat? My jsme naposled kupovali Dixit.

karamelka77, 20. 11. 2022, 20.55

Zdravím maminky, prosím o inspiraci dárečků na vánoce pro celou rodinu, nejen pro děti. Nejsem typ co nakupuje dopředu, ale většinou vše řeším na poslední chvíli

Diplomatka22, 23. 11. 2022, 21.44

Já pro maminku většinou nakupuji kosmetiku, máme svoji oblíbenou , takže většinou mamce udělám kosmetický balíček s produkty, které používá .

karamelka77, 26. 11. 2022, 9.55

No říkala jsem si, že bych vánoce pořešila asi ějakýma poukákama a k tomu nějaké drobnosti. Kosmetikaje dobrý typ, ale ráda bych nějakou dobrou na vrásky. Na vrásky něco maminka nepoužívá?

Diplomatka22, 28. 11. 2022, 21.36

Na vrásky je supertohle sérum https://elabela.cz/produkt/serum-anti-age-pro-smisenou-mastnou-a-problematickou-plet/ , ale záleží jaký máte typ pleti. Mají více druhů na různé typy pleti.

zinka, 20. 11. 2022, 16.42

U nás určitě deskové hry. Syna to hodně baví, máme jich doma už hodně.

jarcula, 17. 11. 2022, 22.13

Jaké budete kupovat vánoční dárky pro děti?

Okurka1, 23. 10. 2022, 14.21

Zdravím u nás ježíšek nadělí nějaké pokázky, drobnosti z drogerie a každému budu objednávat nový kryt na telefon. Manželovi nechám udělat kryt s naší fotkou a dětem tam vyberu už hotový kryt .

Diplomatka22, 30. 10. 2022, 15.33

A kde prosím kupuješ ty kryty? A jsou kvalitní?

Okurka1, 3. 11. 2022, 19.11

Mám svůj oblíbený eshop picasee a teď jsem tam dětem vybrala kryt z této sekce https://www.picasee.cz/p/dream-colors

Diplomatka22, 18. 10. 2022, 21.19

Zdravím maminky, vánoce se už blíží, co letos budete nakupovat, dáte mi sem trošku inspirace? Děkuji

vandica, 18. 9. 2022, 16.40

Já jsem se rozhodla, že tajný dárek nám nadělím nějaké erotické pomůcky. Abychom si trochu obzvláštnili sexuální život.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů