Vánoce

zobrazeno 714×

Vložil(a): MilkaMala, 5. 12. 2022 19.31

Tak jak jste daleko s vánočními přípravami? Máte vyzdobenou a nakoupené dárky? Já jsem docela pozadu a ještě dost věcí nemám, tak jsem z toho nervózní :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 4. 1. 2023, 8.06

Vezmu to trochu retrospektivně, když se ohlédnu na to, jak jsem to zvládala nebo nezvládala. U mě to začalo tím, že jsem na https://www.bevedo.cz/ koupila vánoční výzdobu. Už někdy v půlce listopadu to bylo. No, a pak jsem přestala stíhat a nakonec jsem všechno dělala jen pár dní před Vánocemi. Vánoční úklid dokonce až 23. prosince. Ale všechno to bylo tak nějak s poklidem, za což jsem byla ráda.

helena662, 18. 12. 2022, 14.40

holky co kupujete na Vánoce svým partnerům?

Dajikaaa, 27. 12. 2022, 19.35

Můj chlap miluje vůni Hugo, takže výběr jsem měla snadný. Koupila jsem mu tuto sadu https://www.notino.cz/hugo-boss/hugo-man-darkova-sadai-pro-muze/ a musím teda říct, že měl opravdu radost

helena662, 10. 1. 2023, 16.44

Na tu jsem se na tom notino.cz zrovna taky dívala, ale pak jsem vzala jinou. A líbila se jo? Tak k narozkám mu ji asi teda vezmu

Laurel456, 4. 5. 2023, 20.29

Já jsem teď pro chlapa objevila tuto vůni https://www.notino.cz/zadig-voltaire/this-is-him-toaletni-voda-pro-muze/. A musím teda říct, že ta je naprosto dokonalá. Svěží, zapamatovatelná a dlouhotrvající Je to můj tip

Dajikaaa, 16. 6. 2023, 12.46

Tuhle vůni jsem docela nedávno našla na notinu a taky jsem ji chlapovi koupila a musím říct, že je skvělá. Nádherně voní, je specifická a zapamatovatelná

Alexx, 2. 7. 2023, 17.25

Já ji mám taky moc ráda. Na chlapovi mi voní naprosto skvěle Jako má i jiné vůně, ale tahle je prostě dokonalá.

Eliška Kozlova, 9. 12. 2022, 19.41

Já se snažím brát advent postně, i když v dnešní době to moc nejde, pokud člověk nechce moc vybočovat. Děti mají adventní kalendáře, výzdoba z výrobků ze školy a školky, besídky frčí... Každopádně koupit dárky je snadné, všude nějaké cílené reklamy, spíš je problém co nekoupit, než co koupit, ani člověk nemusí přemýšlet. Já si tedy po manželově smrti zvykla koupit co je třeba i dělat si sama radost, takže největší dárek by byl poukaz na hlídání dětí, to by byl Top Strop

kamilenka, 8. 12. 2022, 13.37

Ahoj, já výzdobu zas tak moc neřeším. Ale s dárkama poradím Podívej se na www.darkoviny.cz. Jestli ti chybí ještě dárky, tak tady určitě vybereš pro celou rodinu i kamarády a kamarádky

Barborita, 9. 12. 2022, 12.37

Taky jsem se koukala a fakt top stránka....nemůžu se rozhodnout co vybrat. Ale je aspon nemusím uz hledat jinde...tady nebudu mit problem vybrat pro kazdeho nejaky pekný dárek...

kamilenka, 12. 12. 2022, 12.43

Že? Taky tam moc ráda nakupuju, je to sázka na jistotu

Alexx, 3. 7. 2023, 8.32

Ty jo, tak tento shop neznám a asi bych mu ani nevěřila Já jsem konzerva a sázím na osvědčený shopy, což je pro mě teda Notino

helena662, 7. 12. 2022, 17.33

Já jsem se nakonec rozhodla, že většinu rodiny obdaruji kosmetikou. Ideálně to nakoupím vše na jednom místě pro všechny členy a ke spokojenosti všem a je to. Stres si dělat nebudu

Katka

Katka, 9. 12. 2022, 14.00

Taky jsme loni koupili všem v jednom obchodě, akorát teda alkohol 😁Letos manžel všem vyrobil dárky ze dřeva, takže skoro zadarmo a ještě originální 😍

Dajikaaa, 27. 12. 2022, 20.42

No, jasně, taky jsem šla touto cestou. Vím, co kdo používá a co má kdo rád, takže jsem měla snadný výběr. A ještě jsem udělala radost.

Laurel456, 4. 5. 2023, 21.33

Když máš na to čas. Jako bezesporu jsou tyto dárečky nejlepší, od srdíčka a nejvíc je lidi ocení Já teda dávám kosmetiku, max udělám balíček. Za mě je super shop notino, tam vždycky načerpám inspiraci

Dajikaaa, 27. 6. 2023, 17.17

Tak notino je dokonalý shop. Mají skvělou nabídku. Já tam pokoupím vždy vše, co hledám a sháním. Na kosmetiku a vůně jsou profíci. No a ceny samozřejmě super

Katka

Katka, 7. 12. 2022, 14.17

Dárky máme, nějakou extra výzdobu neděláme, uklízet budeme max pár dní před Vánocemi, protože jinak to nebude poznat. Ještě nás čeká malování a obměna koupelny, takže minimálně ta uklizená bude 😉 Nervózní nejsem vůbec, Vánoce nejsou o úklidu. Cukroví pečeme až týden před Vánocemi.

jancaan, 6. 12. 2022, 19.27

Nějakou výzdobu mám, cukroví taky. Akorát dárky nemám ještě všechny, naštěstí je ještě pár dní

patricia077

patricia077, 6. 12. 2022, 18.56

Výzdobu nějakou už máme a dárky taky

Gabullka, 6. 12. 2022, 13.24

Jelikož mám kolem sebe samé baby, tak jsem dost věcí pokoupila na notinu, to si myslím, že je pro nás ženy takový nejvděčnější dárek

Letissie, 10. 12. 2022, 16.23

Taky jsem dost dárků letos pokoupila na notinu. Líbí se mi ty jejich sady a nakoupila jsem tam jak pro rodiče, tak i pro tchýni, kamarádky a kolegyně. Super je, že mají i dětské sady, ty jsem zase vzala pro holky od kamarádek, protože těm jsem nevěděla, co, tak toto si myslím, že určitě využijí https://www.notino.cz/baylis-harding/beauticology-sprinkled-with-love-darkova-sadapro-deti/

Fuga

Fuga, 6. 12. 2022, 8.12

nakoupené dárky mám, ale úklid hooodně pokulhává, ale co, ono se to nezblázní

Katka

Katka, 9. 12. 2022, 14.00

Velikonoce to jistí 🤪

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů