tělové mléko

zobrazeno 263×

Vložil(a): Jaja88, 17. 3. 2024 12.20

holky jaké kupujete tělová mléka, krémy? sháním nějaký fakt voňavy, co pokožku vypne a necha takový ten hebký filtr...děkuju

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Koudelka80, 17. 4. 2024, 21.19

já teda zbožňuju krémy a olejíčky od Veniry nejvíc asi mám ráda to tělové mléko s vůní meruňky, ale teď mám i olejíček s vůni mango a liči a to je neskutečný

Karol90, 15. 4. 2024, 21.37

Já jsem k narozeninám dostala od mamky tělový balzám od Tomas Arsov (normálně se odbývám klasickým tělovým krém z drogerky) Ale tohle je neskutečná pecka, nevadí mi ani po oholení a má teda náááádhernou vůni. Až mi dojde koupím další

Bertikber, 31. 3. 2024, 16.03

já mám ráda hydratační telové mléko od garnieru, má žlutý obal a jak píšeš, pokožka je po natření hned heboučka jen teda není to nějak extra navoněné, klasická lehká příjemná vůně

Lejla76, 1. 4. 2024, 12.24

tuhe značku taky kupuju , od nich je za mě ještě lepší tenhle https://www.notino.cz/garnier/body-superfood-rozjasnujici-telovy-krem-s-vitaminem-c/ miluju mango a t avune je dokonala za mě a jinak si občas dávám do vany linolu, to je takový olejíček a pokožku promastí tak,že není ani krém potřeba ,taky ji tam mají

Alexiska, 24. 3. 2024, 9.07

Já mám moc ráda toto tělové mléko https://www.notino.cz/uriage/eau-thermale-hedvabne-telove-mleko-pro-suchou-a-citlivou-pokozku/. Hlavně proto, že se hezky a rychle větřebává, takže po něm člověk není umaštěný. A příjemně a lehce voní, není to teda "fakt voňavý" jako sháníš, ale mně to vyhovuje. Moc nemusím být převoněná.

AnaMalá, 25. 3. 2024, 13.19

Taky mám tuto značku ráda, ale s tímto tělovým mlékem jsem se prozatím nesetkala, používám od nich kosmetiku hlavně na akné, ale to tělové mléko vypadá moc fobře, co jsem se dívala na odkaz, co jsi posílala.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů