tělové mléko

zobrazeno 292×

Vložil(a): Jaja88, 17. 3. 2024 12.20

holky jaké kupujete tělová mléka, krémy? sháním nějaký fakt voňavy, co pokožku vypne a necha takový ten hebký filtr...děkuju

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Koudelka80, 17. 4. 2024, 21.19

já teda zbožňuju krémy a olejíčky od Veniry nejvíc asi mám ráda to tělové mléko s vůní meruňky, ale teď mám i olejíček s vůni mango a liči a to je neskutečný

Erika90, 22. 4. 2024, 19.05

jo veniru mám taky moc ráda. Ty tělový mléka nemám ale vyzkoušené žádné, kromě samoopalováku, ten je teda supr.

Karol90, 15. 4. 2024, 21.37

Já jsem k narozeninám dostala od mamky tělový balzám od Tomas Arsov (normálně se odbývám klasickým tělovým krém z drogerky) Ale tohle je neskutečná pecka, nevadí mi ani po oholení a má teda náááádhernou vůni. Až mi dojde koupím další

Bertikber, 31. 3. 2024, 16.03

já mám ráda hydratační telové mléko od garnieru, má žlutý obal a jak píšeš, pokožka je po natření hned heboučka jen teda není to nějak extra navoněné, klasická lehká příjemná vůně

Lejla76, 1. 4. 2024, 12.24

tuhe značku taky kupuju , od nich je za mě ještě lepší tenhle https://www.notino.cz/garnier/body-superfood-rozjasnujici-telovy-krem-s-vitaminem-c/ miluju mango a t avune je dokonala za mě a jinak si občas dávám do vany linolu, to je takový olejíček a pokožku promastí tak,že není ani krém potřeba ,taky ji tam mají

Alexiska, 24. 3. 2024, 9.07

Já mám moc ráda toto tělové mléko https://www.notino.cz/uriage/eau-thermale-hedvabne-telove-mleko-pro-suchou-a-citlivou-pokozku/. Hlavně proto, že se hezky a rychle větřebává, takže po něm člověk není umaštěný. A příjemně a lehce voní, není to teda "fakt voňavý" jako sháníš, ale mně to vyhovuje. Moc nemusím být převoněná.

AnaMalá, 25. 3. 2024, 13.19

Taky mám tuto značku ráda, ale s tímto tělovým mlékem jsem se prozatím nesetkala, používám od nich kosmetiku hlavně na akné, ale to tělové mléko vypadá moc fobře, co jsem se dívala na odkaz, co jsi posílala.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů