Starost o pleť po čtyřicítce

zobrazeno 421×

Vložil(a): Srncovamila, 23. 11. 2023 15.29

Dobrý den, jak se prosím starat o pleť po čtyřicítce? Budu ráda za tipy a rady :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Adulka88, 28. 4. 2024, 19.39

Mámě jsem kupovala loni na vánoce Lancome Rénergie z Notina, kupovala si další a říkala, že ji to vyhovuje, pleť má hezčí.

Bouskovka, 27. 11. 2023, 22.12

Holky, já jsem zkoušela kolagen - všude je hodně vychvalován, ale efekt se bohužel taky nedostavil a jestli jo, tak jen minimální - lepší vlasy a nehty. A navíc jsem za něj dala fakt hodně peněz.

BartankovaHanka, 29. 11. 2023, 23.17

Já teda nevím jaký kolagen kupuješ ty, ale já mám členství u Orcacollagen a cena na kolagen je výborná, mám slevu 30% díky členství a dopravu zdarma, navíc se nemusím o nic starat. Tady najdete víc informaci o kolagenu i jejich členství www.orcacollagen.cz/membership Navíc fakt funguje - jak na pleť, tak na vlasy a nehty. Pleť je krásně jemná, vyplazená a pružná, no a mizí vrásky, což je teda velká paráda.

Damaskova, 30. 11. 2023, 7.31

Já teda nevím jaký kolagen kupuješ ty, ale já mám členství u Orcacollagen a cena na kolagen je výborná, mám slevu 30% díky členství a dopravu zdarma, navíc se nemusím o nic starat. Tady najdete víc informaci o kolagenu i jejich členství www.orcacollagen.cz/membership Navíc fakt funguje - jak na pleť, tak na vlasy a nehty. Pleť je krásně jemná, vyplazená a pružná, no a mizí vrásky, což je teda velká paráda.

Srncovamila, 30. 11. 2023, 7.37

Moc díky za doporučení, určitě si tento kolagen objednám a vyzkouším. Co jsem procházela různé diskuze, ženský si ho moc chválí.

tereza_hru, 26. 11. 2023, 21.44

Já krom kvalitních krémů proti vráskám doporučuji ještě prášek H2 infuse, ze kterého si dělám masky

Calliopka, 25. 11. 2023, 23.45

Já si kupuju kvalitní kosmetiku a užívám vitamíny, ale efekt teda nevidím. Počkám si na komentáře, třeba se taky inspiruju

Luisaa, 25. 11. 2023, 21.14

Po 40 je nejdůležitější mít hodně kvalitní krém a čistit pleť. Plus dělat obličejové cviky, aby se svaly procvičovaly.

zinka, 26. 11. 2023, 17.32

Maminka používá tento krém https://www.notino.cz/estee-lauder/advanced-night-repair-multifunkcni-protivraskovy-krem-s-vytazkem-z-moringy-spf-15/ je s ním moc spokojená. Mají ho teď i v akci, tak jsem jí ho koupila na Vánoce.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů