Prodloužení vlasů

zobrazeno 322×

Vložil(a): BartankovaHanka, 18. 1. 2024 20.12

Dobrý večer, uvažuju, že bych si nechala prodloužit vlasy. Moje jsou řídké a nikdy nedorostou víc než jen po ramena. Máte někdo zkušenost?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lejla76, 20. 2. 2024, 10.53

Ahoj, připojuji se k holkám. Z Brna sice nejsem, ale vlasy jsem si na vlasy-levne.cz objednala taky a supr. Sice jsem odstín trefila až na druhý pokus, ale když jim zašleš fotku svých vlasů, poradí ti.

bibka, 19. 2. 2024, 17.31

Ahoj. S clipy zkušenost nemám, ale lehce nad nimi začínám přemýšlet a ta představa se mi líbí víc a víc. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli se tím ty vlasy moc neponičí, kdybych se rozhodla je po době sundat?

Jitulenka, 15. 2. 2024, 13.43

tak to se přidám do party zvažuji prodloužení dlouho, mám je po porodu škaredé a jak píšeš, mají svou délku a dál nerostou

BartovaMajka, 16. 2. 2024, 12.10

ahoj holky já chodím na prodloužení vlásků v Brně clip in vlasy levně, tam toho mají na výběr mraky a věřím,že si vybere každá, navíc není opravdu poznat rozdíl od pravých

HvezdinkaMartinka, 7. 2. 2024, 21.37

Ahojky, já si vlasy nechala prodloužit a zahustit pomocí clip in a nelituji. Vlasy mám řídké odmala... Prodloužit jsem si je nechala v Clip Vlasy Levně. Tam mi i poradili s výběrem správného odstínu a clipy mi rovnou nasadili. Byla jsem na jejich prodehně v Brně. Moc příjemní tam byli a já odelša opravdu spokojená .

Marsinka, 26. 1. 2024, 23.02

Já na prodložení vlasů chodím do Brna, na tuto pobočku clipinhair.cz/89-prodlouzeni-vlasu-brno. Vlasy jinak objednávám na těchto stránkách www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/56-tape-in-vlasy-tapex-evropsky-typ-prave-lidske Objednávám vyloženě lidské vlasy, vypadá to dobře a taky poradí s výběrem.

BartankovaHanka, 28. 1. 2024, 22.36

Moc díky za doporučení na stránky, kde vlasy objednat i na pobočku v Brně - tam se pak hned objednám, bydlím kousek od Brna

KollarovaMarie, 21. 1. 2024, 14.06

Taky se přidám do diskuze, o prodloužení vlasů taky uvažuju, ale vůbec nevím, kde vlasy objednat a kde by mi je prodloužili.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů