Lejaan povlečení zkušenosti

zobrazeno 429×

Vložil(a): Market12, 5. 3. 2024 13.09

Dobrý den, jaký máte názor na toto povlečení značky Lejaan? Já jsem na ně viděla už dost reklam a líbí se mi hlavně ten minimalismus jaký v tom je, vypadá to už na pohled tak jako honosně. Spíš mě zajímá, jestli se to za tu cenu opravdu vyplatí. Já sama mám ráda kvalitní povlečení, takže mi nedělá problém si připlatit, jen nemám v okolí nikoho, kdo by s nimi už nějakou zkušenost měl.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Karrollin, 10. 4. 2024, 10.16

Já jsem na ně narazila na instagramu teď když jsem viděla, jakou mají novou kolekci tak jsem neodolala teda. Už mám povlečení doma a přišlo to i moc hezky zabalené.

Bedunka, 27. 3. 2024, 11.21

Jako za mě mají fakt skvělý povlečení, dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným materiálem a přesně jak tady píše bambulka tak ty barvy neztrácí na intenzitě.

Bambulka9, 12. 3. 2024, 15.34

Ahoj, já u nich nakupuji už docela dlouho a je poznat, že to je prostě kvalita. Mám zkušenost nejen s povlečením, ale mám od nich i ručníky a župany a to samé. Jako u nich si člověk sice připlatí, ale myslím si, že za to, co nabízejí je to adekvátní.

Market12

Market12, 13. 3. 2024, 9.57

Já jsem viděla, že ceny jsou trochu vyšší, ale právě jsem si říkala, že v tomhle směru si ráda za připlatím, když to něco vydrží. A můžu se zeptat i po několika vyprání je na tom povlečení furt dobře? Mě u většiny pak bledne barva, nebo se dělají žmolky, a to bych nechtěla právě.

Bambulka9, 19. 3. 2024, 20.48

Tak já první povlečení kupovala už tak před rokem a doma točím už jen ty jejich, takže můžu říct, že i po několika vyprání jsou furt super. Oni doporučují prát na 60, takže jedu podle toho a drží jak kvalita materiálu, tak i barva, a to mám i v tmavých odstínech kde jsem trochu čekala nějaké vyšisování a vůbec.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů